برند سرشناس مالزیایی برای قهوه‌خورها

توریست مالزی – مجموعه کافه‌های OldTown White Coffee در نگاه اول بسیار خارجی‌تر از یک برند مالزیایی به نظر می‌رسند اما واقعیت این است که این برند سرشناس با محصولات...
توریست مالزی – مجموعه کافه‌های OldTown White Coffee در نگاه اول بسیار خارجی‌تر از یک برند مالزیایی به نظر می‌رسند اما واقعیت این است که این برند سرشناس با محصولات با کیفیتش مالزیایی است.

شرکت OldTown White Coffee در واقع بزرگترین تولیدکننده محصولات مشتق شده از قهوه در مالزی به شمار می‌رود و مقر اصلی آن در شهر ایپوه واقع در ایالت پراک قرار دارد.

نام رسمی شرکت ثبت شده OldTown Berhardبوده و در سال ۱۹۹۹ در مالزی به ثبت رسیده است و در حال حاضر نزدیک به ۳۰۰ شعبه در سراسر مالزی و کشورهای منطقه از جمله اندونزی، سنگاپور، استرالیا و چین دارد و محصولات آن به کشورهای مختلف جهان صادر می‌شود.


“اولد تاون کافی” در وب‌سایت خود نوشته است که قصد دارد با ارائه محصولات با کیفیت روزی به یکی از مهمترین عرضه کنندگان White Cofeeدر منطقه آسیا ـ اقیانوسیه تبدیل شود و معتقد است که برای رسیدن به این هدف مردم مهمترین سرمایه این برند هستند.


اولد تاون وایت کافی در حال حاضر علاوه بر قهوه و مشتقات آن محصولات دیگری را نیز به مشتریان خود عرشه می‌کند که از آن جمله می‌توان به انواع غذاها و نوشیدنی‌ها اشاره کرد.


با مراجعه به وب‌سایت این شرکت به آدرس http://www.oldtown.com.my/می‌توانید اطلاعات کاملی در خصوص این برند پیدا کنید.


پاسخی ارسال کنید

*

*

8 + یک =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!