برچسب RFID از تاریخ ۱۵ فوریه ۳۵ رینگت خواهد شد

توریست مالزی – برچسب RFID رایگان خود را می خواهید؟ قبل از ۱۵ فوریه آن را برای اتومبیل خود دریافت کنید. به گزارش استار مالزی Touch ‘n Go اعلام...
توریست مالزی – برچسب RFID رایگان خود را می خواهید؟ قبل از ۱۵ فوریه آن را برای اتومبیل خود دریافت کنید.

به گزارش استار مالزی Touch ‘n Go اعلام کرده است که از ۱۵ فوریه، برچسب های RFID  برای خرید در مراکز لوازم یدکی در سراسر کشور با قیمت ۳۵ رینگت به فروش می رسد.

در حال حاضر، هزینه های برچسب RFID به عنوان بخشی از یک برنامه آزمایشی برای تشویق از سال ۲۰۱۸ به طور رایگان آغاز شده است. خرید  ۳۵ رینگت با جایگزینی بار اول در همان وسیله نقلیه برای زمانی که کاربران نیاز به دریافت برچسب RFID جدید دارند، حذف می شوند.

Touah ‘n Go  گفت این شرکت در ۱۸ ماه گذشته در یک برنامه آزمایشی یک میلیون برچسب TNG RFID نصب کرده است.

این شرکت اعلام کرد: ‘اکنون زمان آن رسیده است که ما استفاده از فناوری RFID را گسترش دهیم و آن را در زمینه سوخت رسانی، پارکینگ و بران و بخر (Drive Thru)  فعال کنیم.’

وب سایت ثبت RFID هم اکنون سه مرکز ثابت در سلانگور و کوالالامپور را معرفی می کند. متقاضیان می توانند در این وب سایت  مکان های دیگر نصب RFID را بیابند. برچسب RFID روی صفحه جلوی خودرو یا چراغ جلو قرار داده می شود و با استفاده از تراشه فرکانس رادیویی، در هنگام عبور از عوارضی،  به عنوان یک سیستم پرداخت الکترونیکی عمل می کند.  سیستم RFID در حال حاضر برای کلیه وسایل نقلیه کلاس ۱ در ۲۲ بزرگراه از جمله بزرگراه بلند  امپنگ-کوالالامپور اجرایی شده است.

برچسب RFID را می توان با eWallet شرکت Touch ‘n Go شارژ و به صورت آنلاین پرداخت کرد. در ارتباط با راه اندازی برچسب RM35 RFID از ۱۵ فوریه تا ۱۵ آوریل ، Touch ‘n Go اعلام کرد که ۴۰  ثبت نام کننده شانس بردن  Ultimate RFID Toll Pass به ارزش ۲۵۰۰ RM را دارند.

 

 

پاسخی ارسال کنید

*

*

12 − هفت =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!