برگزاری چهاردهمین جشنواره آمریکای لاتین کوالالامپور

توریست مالزی – انتظارات زیاد است زیرا آخرین بار در سپتامبر ۲۰۲۲ نمایشی باشکوه از رنگ‌ها، طعم‌ها و موسیقی حدود ۱۰۰۰۰ شرکت‌کننده را خیره کرد. به گزارش نیواستریت تایمز،...
توریست مالزی – انتظارات زیاد است زیرا آخرین بار در سپتامبر ۲۰۲۲ نمایشی باشکوه از رنگ‌ها، طعم‌ها و موسیقی حدود ۱۰۰۰۰ شرکت‌کننده را خیره کرد.

به گزارش نیواستریت تایمز، این فستیوال به طور مشترک توسط کشورهای آمریکای لاتین و کارائیب، پلازا لویت، هتل های بین المللی فدرال و انجمن زنان لاتین مالزی و با حمایت تالار شهر کوالالامپور سازماندهی شد.

اگرچه این جشنواره به مدت دو سال به دلیل بیماری همه گیری برگزار نشد، اما مردم KL در سال ۲۰۲۲ به Commons KL بازگشتند تا از همه چیزهایی که هفت سفارت شرکت کننده در آمریکای لاتین ارائه می کردند کاملاً لذت ببرند.

صحنه مملو از هنرمندانی از هر کشور شرکت کننده بود که نمونه ای از فرهنگ خود را آورده بودند. غرفه های غذا و نوشیدنی های لذیذی را ارائه می کردند که بسیاری از آنها توسط خود جوامع آمریکای لاتین با دستور العمل های سنتی تهیه می شود. بسیاری از مردم جوایز مختلفی را بردند و یک نفر جایزه بزرگ را دریافت کرد – سفر به آمریکای لاتین توسط ترکیش ایرلاینز.

تمام عواید حاصل از این رویداد به Yayasan Orang Buta مالزی اهدا شد که به افراد نابینا و کم بینا و اعضای خانواده خدمات ارائه می دهد. این بنیاد از این بودجه برای خرید ماشین‌های تحریر بریل استفاده کرد. جشنواره ۲۰۲۳ رویدادی بزرگتر و متنوع تر خواهد بود زیرا دو کشور لاتین دیگر، اروگوئه و ونزوئلا، به این جشن می پیوندند.

روی صحنه نمایش هایی مانند تانگو از آرژانتین و اروگوئه، کاپوئرا از برزیل، رقص های فولکلور از مکزیک و شیلی، موسیقی کلمبیایی و کوبایی، موسیقی آند از پرو و ​​رقص های سنتی جوروپو از ونزوئلا، همراه با لباس های سنتی چند رنگ اجرا می شود. علاوه بر این، جوایز زیادی به قید قرعه خواهد بود. عواید حاصل از جشنواره به خانه سلانگور چشایر، سازمانی که به افراد نیازمند کمک می کند، اهدا خواهد شد. جوانان دارای معلولیت – از هر زمینه‌ای – برای استخدام در صنعت مهمان‌نوازی از طریق کافه The Food Cabin آموزش خواهند دید.

چهاردهمین جشنواره آمریکای لاتین کوالالامپور جشنی است که هیچ کس نباید از دست بدهد. این یک فرصت منحصر به فرد برای نزدیک کردن مالزی و کشورهای آمریکای لاتین است.

زمان: یک شنبه یازده جون ساعت یازده صبح تا ۵.۳۰ بعدازظهر
مکان: Commons KL@bbpark روبروی درب اصلی لویت پلازا

پاسخی ارسال کنید

*

*

6 + 7 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!