بعد از تعطیلات عید فطر همه مدارس به درس های آنلاین بر می گردند

توریست مالزی – تمام مدارس ابتدایی و متوسطه در سراسر کشور بعد از تعطیلات مدرسه در ماه آینده به صورت آموزش در خانه (PdPR) باز خواهند گشت. به گزارش...
توریست مالزی – تمام مدارس ابتدایی و متوسطه در سراسر کشور بعد از تعطیلات مدرسه در ماه آینده به صورت آموزش در خانه (PdPR) باز خواهند گشت.

به گزارش نیواستریت تایمز، این دستورالعمل حدود ۲.۷ میلیون دانش آموز مدارس ابتدایی و ۲.۰۳ میلیون دانش آموز متوسطه در سراسر کشور را تحت تأثیر قرار خواهد داد. همچنین شامل ۲۷۰،۰۰۰ دانش آموز از مدارس شبانه روزی را شامل می شود.

این بدان معناست که کلیه مدارس سراسر کشور PdPR را به مدت ۱۰ روز تا آغاز تعطیلات میان سال که از ۲۸ می برای مدارس Johor ، Kedah ، Kelantan و Terengganu و ۲۹ می برای سایر ایالت ها آغاز می شود، انجام خواهند داد. این از جمله اقدامات کاهش دهنده اعلام شده توسط وزیر آموزش و پرورش برای جلوگیری از شیوع کووید – ۱۹ در مدارس است.

مدارس ایالتی که جمعه و شنبه را به عنوان آخر هفته دارند قرار است تعطیلات عیدفطر را از ۷ تا ۱۵ می و مدارس در ایالت های باقیمانده تعطیلات مدارس را برای دوره جشن از ۸ تا ۱۶ می خواهند داشت. ما این را اعلام می کنیم تا معلمان بتوانند مقدمات اولیه PdPR را انجام دهند.

داتوک دکتر رادزی جیدین گفت: چنین تصمیمی به این دلیل گرفته شد که ما نمی دانستیم اوضاع در طی عید فطر، با در نظر گرفتن موارد پراکنده کووید – ۱۹ در جامعه، چگونه خواهد بود. ما می ترسیم که اگر کاری انجام نشود، بعد از تعطیلات مدرسه، ویروس در میان کودکان و معلمان شیوع یابد. همانطور که قبلاً گفتم، (PdPR) فقط به روش های آنلاین محدود نمی شود بلکه به روش های آفلاین نیز برگزار می شود. ‘آنچه در اینجا مهم است، محافظت از دانش آموزان و معلمان در برابر خطر آلوده شدن به ویروس پس از بازگشت به مدارس و همچنین اطمینان از اینکه آموزش آنها تحت تأثیر قرار نمی گیرد، است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

ده − شش =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!