بعد از فروش یا سرقت خودرو Touch ‘n Go RFID خود را مسدود کنید

توریست مالزی – Touch ‘n Go Malaysia اعلام کرده است که کاربران اکنون می توانند برچسب RFID خود را از طریق پورتال اختصاصی خود خاتمه دهند. به گزارش استار،...
توریست مالزی – Touch ‘n Go Malaysia اعلام کرده است که کاربران اکنون می توانند برچسب RFID خود را از طریق پورتال اختصاصی خود خاتمه دهند.

به گزارش استار، این شرکت در فیس بوک اعلام کرد: کاربران تنها باید برچسب RFID خود را در صورتی که وسیله نقلیه آنها به سرقت رفته یا به مالک دیگری فروخته شده است، خاتمه دهند.

از آنجایی که برچسب RFID قابل انتقال نیست و برای هر مشتری و وسیله نقلیه منحصر به فرد است، TNG به کاربران توصیه کرد که برچسب RFID را در صورت سرقت یا فروش وسیله نقلیه خود خاتمه دهند، زیرا ممکن است هزینه عوارض از کیف پول TNG آنها کسر شود. این شرکت اضافه کرد که اگر مشتریان نتوانند برچسب RFID خود را خاتمه دهند، مبلیغ کسری پول خود را دریافت نخواهند کرد.

در پورتال، کاربران می‌توانند روی My Vehicle(s) در داشبورد کلیک کنند تا جزئیات برچسب RFID خود را مشاهده کنند. سپس آنها می توانند درخواستی برای خاتمه دادن، یا یک برچسب جایگزین یا فعال کردن برچسب ارسال کنند. مشتریان همچنین می توانند جزئیاتی مانند تاریخچه تراکنش ها را از طریق درگاه مشاهده کنند و اقدامات دیگری مانند ارسال درخواست بازپرداخت را انجام دهند.

این شرکت اعلام کرد که هر خرید برچسب RFID شامل یک جایگزین رایگان است. با این حال، در صورتی که مشتریان بخواهند برچسب خود را خاتمه دهند، جایگزینی رایگان باطل خواهد شد. مشتریانی که از برچسب های برنامه آزمایشی RFID استفاده می کنند نیز واجد شرایط جایگزینی رایگان نیستند.

پیش از این، شرکت گفته بود که کاربران باید برای پایان دادن به برچسب‌های RFID خود ایمیل ارسال کنند یا با یک خط تلفن تماس با مشتری تماس بگیرند. در سال ۲۰۱۹، این شرکت از آزمایش‌کنندگان تگ RFID خواست تا درخواست‌های فسخ خود را از طریق فرم‌های Google ارسال کنند که در آن جزئیاتی مانند شماره آی‌سی، شماره پلاک خودرو و موجودی فعلی اپلیکیشن Touch ‘n Go eWallet مورد نیاز بود. Touch ‘n Go eWallet در حال حاضر به کاربران این امکان را نمی دهد که برچسب RFID را از طریق برنامه خاتمه دهند.

برچسب های TNG RFID هر کدام ۳۵ رینگیت قیمت دارند. مشتریان می توانند با خرید برچسب از طریق کیف پول الکترونیکی TNG، مبلغ ۸ رینگت بازگشت نقدی دریافت کنند. این پیشنهاد تا ۳۰ ژوئن معتبر است.

ماه گذشته، Touch ‘n Go اعلام کرد که یک کارت پیشرفته TNG با NFC برای خرید با قیمت ۱۰ رینگیت در دسترس است. این کارت اکنون فروخته شده است و این شرکت اعلام کرد که انتظار می رود دسته بعدی کارت ها در ماه ژوئن منتشر شود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

دو × 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!