بلیط های تخفیف دار هواپیمایی مالزی برای تقویت گردشگری داخلی

توریست مالزی – مالیزین ایرلاین برای حمایت از طرح “حباب سفر سبز”، بلیط تخفیف دار خود را برای مقاصد داخلی به مشتریان ارائه می دهد. به گزارش استار، مدیر...
توریست مالزی – مالیزین ایرلاین برای حمایت از طرح “حباب سفر سبز”، بلیط تخفیف دار خود را برای مقاصد داخلی به مشتریان ارائه می دهد.

به گزارش استار، مدیر ارشد بازاریابی، لاو یین مای گفت: این شرکت همچنان خوش بین است که سفر داخلی و گردشگری به سرعت بهبود یابد و همه طرف ها نقش خود را در حفظ ایمنی و بهداشتی برای مقابله با کووید – ۱۹ هنگام مسافرت بازی کنند.

وی گفت: ما از طریق کمپین Fly Confidently ، بی وقفه تلاش کرده ایم تا اقدامات ایمنی و بهداشتی را ارتقا دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که مسافران از یک سفر ایمن و راحت لذت می برند و به مشتریان اطمینان می دهیم که امنیت و رفاه آنها برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است.

لاو گفت: مشتریان می توانند برای بلیط های Economy و Business Class هواپیمایی مالزی به مقصد داخلی تا ۲۰۰ رینگت تخفیف بگیرند. مسافران همچنین دارای ۵۰۰ جایزه Enrich Miles هستند که پس از اتمام پرواز به آنها اعتبار داده می شود.

این دستورالعمل از تاریخ ۸ دسامبر برای رزرو سفرهای هوایی تا تاریخ تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱ به احرا در می آید. برای رزرو بلیط به آدرس زیر مراجعه نمایید.

http://malaysiaairlines.com/cuticutimalaysia

پاسخی ارسال کنید

*

*

سه × 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!