بهترین فروشگاههای کوالالامپور برای خرید لباس هالووین

توریست مالزی – آیا شما در حال آماده شدن برای هالووین هستید یا فقط می خواهید به زندگی روزمره خود رنگی جدید بدهید؟ در اینجا بهترین فروشگاههای کوالالامپور را...
توریست مالزی – آیا شما در حال آماده شدن برای هالووین هستید یا فقط می خواهید به زندگی روزمره خود رنگی جدید بدهید؟ در اینجا بهترین فروشگاههای کوالالامپور را برای خرید لباس هاووین و یا الهام گرفتن از این لباسها معرفی میکنیم.

Costumes ‘N’ Parties

image-1
یکی از قدیمی ترین مغازه های لباس در کوالالامپور، Costumes ‘N’ Parties هنوز هم یکی از بهترینها در این صنعت میباشد. انبوه لباسهای این فروشگاه به علاوه ویترین آرایش, گلاه گیس, کلاه و لوازم دیگر با نورپردازی, کاملا خود را نشان میدهد. شما حتی نیازی به جستجو مابین قفسه ها ندارید, با آلبوم آماده شده این فروشگاه میتوانید لباس مورد نظر خود را انتخاب کنید.
آدرس:Level 2 ,The Weld ,76 Jalan Raja Chulan ,Kuala Lumpur ,50200

Costumes Empire

image-2
Wisma Central مکان عجیب و غریبی است برای پیدا کردن لباسی که به دنبال آن هستید. Costumes Empire یک فروشگاه کوچک اما یکی از خوبها است. هیچ علامت آشکاری برای این فروشگاه وجود ندارد اما شما مانکی که با سلیقه کارکنان فروشگاه لباس به تن دارد را در بیرون این فروشگاه میبینید. داخل فرشگاه روشن و تمیز است، و تعداد بسیاری لباسهای متفاوت به خوبی نشان داده شود: لباسهایی مربوط به داستانهای پریان، جنگ ستارگان و … . اگر شما نتوانستید لباس Red Riding Hood را در جای دیگر پیدا کنید, مطمئنا در این فروشگاه آن را پیدا خواهید کرد.
آدرس:Seventh Floor ,Wisma Central ,Jalan Ampang ,Kuala Lumpur ,50450

M&K Party House

image-3
با یک توقف در M&K Party House به خزانه لباسهای kitschy knick-knacks – ماسک اپرای چینی، فانوس های کاغذی و مدل اسکلت- دسترسی پیدا میکنید. اینجا همان جایی است که برای هالووین شما به آن نیاز دارید: فروشگاهی با لباس های ترسناک مانند اندام قطع شده و جمجمه.
آدرس:۱۷۹G Jalan Tun HS Lee ,Kuala Lumpur ,50000

Century Fiesta

image-4
با بیش از ۳۰۰۰ لباس، اگر خیال رفتن به مرکز شهر و انتخاب لباس خود را ندارید, Century Fiesta باید انتخاب شما باشد. ما توسط بخش لیدی گاگا شدیدا هیجان زده شدیم، بخشی که از آن پول خوبی دریافت خواهند کرد. قسمت لباس های مختلف قومی، از جمله تایلندی، ویتنامی، اسپانیایی، برزیلی و کره ای نیز ما را تحت تاثیر قرار داد.
آدرس:۴۴-۲ Jalan 24/70 A ,Desa Sri Hartamas ,Kuala Lumpur ,50480

Absolut Pitch

image-5
Absolut Pitch فروشگاهی قابل توجه برای داشتن گستره اندازه ها است، که نباید جزو سایزهای کوچک آسیایی و یا مردان درشت هیکل دسته بندی شود. دسته بندی لباسها از سفید برفی، لباس پرستار تا کابوی ها و سرخپوستان، برخی از لباسها که کاملا استادانه برای جنگ های ستاره درست شده, میباشد.
آدرس: Level 6 ,Wisma Lim Foo Yong ,86 Jalan Raja Chulan ,Kuala Lumpur ,50200

Cantique Costume

image-6
فکر رفتن به یک مهمانی به عنوان یک زن و شوهر با لباس پری دریایی و یا یک خانواده ابرقهرمان را دارید؟ Cantique Costume لباس تمامی فیلمها، کارتونها و شخصیت های انیمیشن به صورت جفت و مجموعه خانوادگی را پوشش میدهد. شما همچنین می توانید لباس دزدان دریایی و همچنین تم عربی، مصری و غربی را پیدا کنید.
آدرس:۲۲-۱ Jalan Sulaiman 1 ,Taman Putra Sulaiman ,Kuala Lumpur ,68000

Abracadabra Costume Rental

image-7
در این فروشگاه بیش از ۳۰۰۰ انواع لباس از جمله: کلاه، کلاه گیس، ماسک و بیشتر برای اجاره موجود است. در کنار لباس های فانتزی، این فروشگاه نیز آموزش مربیگری، کارگاه های آموزشی درام، تجهیزات صحنه و مشاوره را نیز ارائه میدهد.
آدرس:Prima Avenue 3 ,2-1 Jalan Cenuk 2 ,Bandar Puchong Jaya ,Selangor ,47100

Costume World

image-8
همه چیز در Costume World مربوط به تنوع میشود. از لباس حیوانات تا لباس ابرقهرمان، در هر دسته, چندین نسخه برای سایزها و فرمهای بدنهای متفاوت وچود دارد. بنابراین اگر شما و دوستانتان میخواهید زن گربه ای بدون پوشیدن همان لباس باشید, در این فروشگاه امکان پذیر است.
آدرس: Pusat Perdagangan Pelangi Square ,Pelangi Damansara ,Persiaran Surian PJU 6 ,Petaling Jaya ,47800

تایم اوت

پاسخی ارسال کنید

*

*

4 + 6 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!