به دنبال بیانیه پادشاه، برخی از نمایندگان خواستار استعفای نخست وزیر شدند

توریست مالزی – نمایندگان مخالف به دنبال بیانیه ایستانا نگارا خشمگین شدند، برخی از نمایندگان علنا ​​خواستار استعفای محی الدین شدند. به گزارش استار، یکی از نمایندگان گفت اگر...
توریست مالزی – نمایندگان مخالف به دنبال بیانیه ایستانا نگارا خشمگین شدند، برخی از نمایندگان علنا ​​خواستار استعفای محی الدین شدند.

به گزارش استار، یکی از نمایندگان گفت اگر پارلمان معاون نخست وزیر تکی الدین حسن و نخست وزیر محی الدین را مجبور به پاسخگویی به بیانیه کاخ نکند، این می تواند یک پایه بد برای رهبران آینده باشد. اگر اجازه داده شود این موضوع دوباره اتفاق بیفتد، این یک نقطه سیاه در تاریخ ملت خواهد بود.

نماینده دیگری گفت: من این سوال را مطرح کردم که آیا تکی الدین مجلس را گیج کرده است یا خیر، اما تاکنون پاسخی داده نشده است. چرا تاکنون درباره آن بحث نشده؟

انور گفت بیانیه کاخ فقط یک بیانیه عادی رسانه ای نبود. این بیانیه مطبوعاتی عادی نیست. فرمان کاخ در مورد پارلمان را تضعیف نکنید.

امروز جو پارلمان مالزی به دلیل بیاینه پادشاه که در آن قید شده بود نخست وزیر مالزی بدون اطلاع پادشاه و مجلس وضعیت اضطراری را لغو کرده و باعث گیچی دولت و مسولین شده است بسیار متشنج بود.

جلسه ویژه پنج روزه که از روز دوشنبه (۲۶ ژوئیه) آغاز شد ، دوشنبه آینده (۲ اوت) به پایان می رسد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

13 − 11 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!