به روز نکردن وضعیت سلامتی در MySejahtera جرم نیست

توریست مالزی – عدم بروزرسانی وضعیت سلامتی در برنامه MySejahtera جرم محسوب نمی شود اما انجام این کار نشانه مسئولیت پذیری است، به گزارش استار، اگرچه به روزرسانی نکردن...
توریست مالزی – عدم بروزرسانی وضعیت سلامتی در برنامه MySejahtera جرم محسوب نمی شود اما انجام این کار نشانه مسئولیت پذیری است،

به گزارش استار، اگرچه به روزرسانی نکردن برنامه وضعیت سلامت شما جرم محسوب نمی شود، اما ما باید از صداقت نیز برخوردار باشیم و کاربران مسئولیت پذیر باشند. این بدان دلیل است که این برنامه توسط دولت برای کمک به کنترل شیوع بیماری و کمک به کاربران برای ارزیابی سلامت ایجاد شده است.

وی گفت: این برنامه فقط برای اسکن کدها برای ورود به اماکن استفاده نمی شود. این مهم است که وضعیت به طور مداوم به روز شود، بسته به فعالیت و حرکت روزانه ما. وی همچنین از همه کاربران خواست هنگام ارسال هرگونه اطلاعات خصوصاً در مورد علائم، صادق باشند.

وی اظهار داشت: هرگونه سو تفاهم و سردرگمی ایجاد شده باید اصلاح شود. گزارش شده است که به ۳۱ کارگر کارخانه در منجونگ پراک، بخاطر عدم بروزرسانی وضعیت سلامتی خود در برنامه MySejahtera در طی یک عملیات نظارت بر SOP در روز شنبه (۵ ژوئن)، جریمه صادر شده است. این حادثه باعث ایجاد نگرانی در بین مردم در مورد نیاز به بروزرسانی وضعیت سلامتی روزانه یا عدم نیاز آنها شد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

پنج × سه =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!