به علت اختلال در سیستم فرودگاه KLIA در ماه اوت از ورود ۳۶۵ خارحی جلوگیری شد

به علت اختلال در سیستم فرودگاه KLIA در ماه اوت از ورود ۳۶۵ خارحی جلوگیری شد توریست مالزی – در ماه اوت گذشته توسط وزارت مهاجرت مالزی (JIM) در...
به علت اختلال در سیستم فرودگاه KLIA در ماه اوت از ورود ۳۶۵ خارحی جلوگیری شد

توریست مالزی – در ماه اوت گذشته توسط وزارت مهاجرت مالزی (JIM) در طی نقص فنی و اختلال سیستم ها در فرودگاه بین المللی کوالالامپور KLIA از ورود ۳۶۵ نفر خارجی به کشور جلوگیری به عمل آمد.

به گزارش برناما، معاون وزیر کشور ، داتوک محد عزیز جممن ، گفت که اداره مهاجرت تمام اقدامات کنترلی را در طی خرابی سیستم مدیریت فرودگاه افزایش داده است و اطمینان حاصل کرده است که امنیت ملی به خاطر نقاط ورودی کشور  به خطر نمی افتد. خرابی سیستم، عملکردهای کلیدی مانند اتصال WiFi ، سیستم نمایش اطلاعات پرواز ، پیشخوان چک و سیستم های حمل چمدان را تحت تأثیر قرار داد.

وی گفت: ‘وزارت کشور  اطمینان دادند همه نقاط ورودی به طور مداوم در جریان اختلال در KLIA و KLIA2 در اوت گذشته کنترل می شوند.’ براساس سوابق فرودگاههای مالزی ، ۳۶۸،۰۴۲ بازدید کننده خارجی از ۲۱ تا ۲۵ اوت وارد KLIA و KLIA2 شدند، در حالی که ۳۴۷.۹۸۱ بازدید کننده خارجی طی این مدت از طریق دو فرودگاه خارج شدند.

در همین حال ، محد عزیز اظهار داشت که ادعا ها مبنی بر تسهیل دولت در اعطای وضعیت شهروندی به گردشگران از چین و هنگ کنگ ، صحت ندارد.

وی گفت: ‘بگذارید تأکید کنم که تابعیت مالزی بالاترین جایزه برای متقاضی شایسته است و اعطای این جایزه حق انحصاری دولت فدرال است’ ،

پاسخی ارسال کنید

*

*

سیزده + 12 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!