بچه گربه ای که در حال چرت زدن ‘غیر مجاز’ در ماشین پلیس بود اکنون در دست قانون است

توریست مالزی – یک بچه گربه که در حال چرت زدن در محفظه موتور خودروی پلیس بود، پس از آن که افسر پلیس تصمیم گرفت از این گربه کوچک...
توریست مالزی – یک بچه گربه که در حال چرت زدن در محفظه موتور خودروی پلیس بود، پس از آن که افسر پلیس تصمیم گرفت از این گربه کوچک نگهداری کند- اکنون در دست قانون است.

به گزارش استار مالزی – بازرس محد سیوکری عبدالطالب، افسر ارشد پلیس مستقر در پراک، در پست صفحه رسمی فیس بوک پلیس سلطنتی مالزی، ملاقات خود را با این گربه کوچک به اشتراک گذاشت.

سیوکری گفت وقتی از خانه خود به ایستگاه پلیس رانندگی می کرد، احساس کرد که چیزی در محفظه موتور وی در حال حرکت است. وی به بازرسی از وسیله نقلیه خود پرداخت و یک بچه گربه را پیدا کرد که در محفظه موتور پروتون سوپریما است. ‘با کمک برخی از افسران ، بچه گربه با موفقیت از وسیله نقلیه خارج و به او مقداری غذا و مکانی راحت برای اقامت داده شد.’

در این پست سه عکس از جمله افسر همراه با بچه گربه را نشان می دهد، از آن زمان تاکنون بیش از ۳۵۰۰ لایک به دست آورده و تقریباً ۱۵۰ بار در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است.

مردم به افسر پلیس برای تصمیم به نگهداری از گربه تبریک گفتند و بسیاری از کاربران توضیحاتی در مورد دلیل گرایش گربه ها به خواب در نقاط غیرمعمول ارائه دادند.

یکی کاربران گفت: ‘بچه گربه آرزو می کرد که تبدیل به یک افسر پلیس شود، به همین دلیل تصمیم گرفت تا در ماشین یک افسر پلیس مخفی شود!’

سیوکری به بخش نظرات پاسخ داده و گفته است که این بچه گربه را به نام ماشینی که در آن بود ‘Suprima’ نامگذاری کرده است.

وی گفت: ‘Suprima اکنون تحت مراقبت یکی از افسران زن در اداره پلیس است.’ او گفت علیرغم اینکه می خواهد بچه گربه را برای خودش نگه دارد ، اما اکنون نمی تواند وی قول داد به هر طریق ممکن کمک کند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

11 − 6 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!