بیرون رفتن برای خرید مواد غذایی مورد علاقه خود در دوره MCO غیرقابل قبول است

توریست مالزی – تان سری عبدالحمید بادور می گوید رفتن به دنبال خرید مواد غذایی مورد علاقه خود در دوره کنترل حرکت (MCO) بهانه ای غیرقابل قبول است. به...
توریست مالزی – تان سری عبدالحمید بادور می گوید رفتن به دنبال خرید مواد غذایی مورد علاقه خود در دوره کنترل حرکت (MCO) بهانه ای غیرقابل قبول است.

به گزارش برناما، بازرس کل پلیس گفت: ما اقدامات شدید تری انجام خواهیم داد. وی از مردم خواست که در خانه بمانند و از MCO پیروی کنند، زیرا دولت در تلاش برای عدم گسترش بیماری است.

وی گفت: به خاطر داشته باشید که هرکسی می تواند بدون توجه به رنگ پوست، نژاد ، مذهب یا وضعیت خود آلوده به Covid-19 باشد. ‘اکنون زمان آن است که همه مردم با خودداری از ترک خانه ، به ما در کنترل این بیماری کمک کنند … فقط صبور باشید … پس از بهبود اوضاع ، ممکن است محدودیت های کمتری را شاهد باشیم .

عبدالحمید در مورد احتمال گسترش MCO گفت: همه اینها به انطباق عمومی با آن بستگی دارد. ” داده های فعلی علائم مثبتی را نشان می دهد که می توانیم از گسترش عفونت جلوگیری کنیم. ‘ اکنون پلیس با چالش جدیدی روبروست و آن خطریست که دیده نمی شود. ‘ما با دشمن مرئی نمی جنگیم … زیرا ویروس همه جا هست و بسیار خطرناک است.’

وی همچنین از کارکنان بهداشت و درمان به خاطر فداکاری در مبارزه با Covid-19 نشکر کرد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

چهارده + سیزده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!