افراد مشهور مالزی که به عنوان مدل مارک های زیبایی جهان انتخاب شده اند

توریست مالزی – تأیید مشهورترین افراد، استراتژی در بازاریابی یک محصول و سطح اعتبار در بین مصرف کنندگان است. به گزارش استار مالزی – برندهای زیبایی همه به خوبی...
توریست مالزی – تأیید مشهورترین افراد، استراتژی در بازاریابی یک محصول و سطح اعتبار در بین مصرف کنندگان است.

به گزارش استار مالزی – برندهای زیبایی همه به خوبی قدرت کشش ستاره ها را می دانند – ارتباط آنها با مارک ها قطعاً منجر به قرار گرفتن در معرض دید بیشتر خواهد شد. این فرمولی است که در طول سالها کار کرده است، از این رو مارک هایی که این مسیر را دنبال می کنند یک چهره مشهوری را انتخاب می کنند که از نزدیک ارزش و تصویر برند آن ها را نشان دهد.

در گذشته، برندهای جهانی زیبایی منحصراً افراد مشهور زن یا مرد غربی را به عنوان مدل خود معرفی می کردند، اما اخیراً تغییراتی از این جهت صورت گرفته است.

با ظهور رسانه های اجتماعی و فراخوانی جهانی برای ایجاد تنوع، مارک های زیبایی شروع به بررسی سطح اثرگذاری از یک فرد مشهور و محبوبیت رسانه های اجتماعی می کنند. توجه به فراگیر بودن برندها باعث شده دیگر به عنوان سفیر برند خود، فقط از چهره افراد مشهور غربی استفاده نکنند. این امر منطقی است زیرا مصرف کنندگان آسیایی به سختی می توانند با یک شخصیت مشهور غربی ارتباط برقرار کنند که رنگ پوست و سبک زندگی آنها با زندگی شان متفاوت است.

برای افراد مشهور مالزی مطمئناً خبر خوبی است زیرا می بینیم که بیشتر چهره های معروف مالزی توسط مارک های زیبایی مشهور مورد استفاده قرار می گیرند. این چهره های معروف چه کسانی هستند؟

در صدر این فهرست Noor Neelofa Mohd Nor، معروف به Neelofa، تأثیرگذار برتر رسانه های اجتماعی در مالزی است.

Neelofar is the first hijabi to be signed on as the face for Lancome. – Lancomeدر سال ۲۰۱۷ ، او به عنوان اولین سفبر و مدل در مالزی برای Lancome – Advanced Genifique و بنیاد Teint Idole تبدیل شد. او همچنین اولین شخص تأثیرگذار محجبه است. این فرد ۳۰ ساله بیش از پنج میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد و با نام تجاری روسری خود ، Naelofar Hijab که هم اکنون در ۳۸ کشور جهان به فروش می رسد، کارآفرین موفقی است. وی همچنین در لیست Forbes under 30 Asia 2017 قرار داشت. گفته شد که Neelofa شباهت شدیدی با چهره های بین المللی Lancome دارد – کیت وینسلت ، جولیا رابرتز ، پنه لوپه کروز ، لیلی کالینز ، لوپیتا نیونگو و تیلور هیل.

مدیر ارتباطات تجاری Lancome Malaysia گفت: “ما رشد زیادی در فروش و بانک اطلاعات محلی خود داریم، به ویژه در بین مشتریان مالایی.

آیدا جبات، سفیر واتسون برای چهره جوان و سالم خود انتخاب شده است. (واتسون)

Ayda Jebat is Watsons’ ambassador where she appeared in their catchy Raya advertisement this year. – Watsonsآیدا جبات، خواننده و بازیگر سینما با حضور ۴.۶ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام از حضور گسترده رسانه های اجتماعی برخوردار است. وی در حال حاضر سفیر واتسون، بزرگترین فروشگاه زنجیره ای زیبایی و بهداشت در آسیا است.

سخنگوی واتسون گفت: آیدا به دلیل جوانی و جوان بودن چهره و چگونگی مجسم کردن برچسب واتسون از \”نگاه خوب ، احساس عالی\” به عنوان مدل و سفیر ما منصوب شد.

L’Oreal Paris دو بازیگر محبوب – Anzalna Nasir سی و یک ساله و Siti Saleha ، بیست و نه ساله را به عنوان \”همکاران دیجیتال\” این برند برگزید. Anzalna به عنوان همکار دیجیتال در حوزه لوازم آرایشی این برند معرفی شد، در حالی که Siti Saleha نماینده محصولات مراقبت از پوست است.

سخنگوی L’Oreal Paris گفت: \”یک همکار دیجیتال نماینده محلی برای کمپین های تجاری است که برای همه کمپین های آنلاین استفاده می شود. انتخاب بازیگران زن محبوب ، تأثیر چشمگیری در محبوبیت برند دارد. زیرا هواداران به پیروی از آنچه افراد مشهور و محبوبشان استفاده می کنند علاقه مندند

مراقبت از پوست L’Oreal Paris توسط SITI SALEHA

Siti Salehaصالحه بیش از ۱.۶ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام خود دارد و در لیست چشمگیرب از درام ها و فیلم های تلویزیونی مالایی ظاهر شده است. او به دلیل نقش آفرینی در نورا النا در سال ۲۰۱۱ ، طرفداران زیادی را به خود جلب کرد و همچنین اخیراً در بیست و سی و ششمین جشنواره فیلم مالزی برنده بازیگر نقش امیدوارکننده شد.

افراد مشهور دیگری نیز وجود دارند که قبلاً برندهای زیبایی را تبلیغ کرده اند. اینها شامل اسامی مانند لی Sinje برای SK-II ، یونا برای Olay ، Erra Fazira برای لوکس ، نور Fazura برای Nutox و Lux و Scha Alyahya برای Bio-Essence است.

این شخصیت ها نه تنها مخاطبین خود بلکه بازار محلی را نیز به خود جلب کرده اند و چه کسی می داند؟ در آینده، ممکن است شاهد باشیم که یکی از آنها سفیر برند منطقه ای یا جهانی شود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

13 + سه =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!