بیش از نیمی از ۳۱،۷۷۶ نفری که تاریخ واکسیناسیون به آنان اعلام شده پاسخ نداده اند

توریست مالزی – دولت ۳۱،۷۷۶ قرار واکسیناسیون برای افراد فاز دو برنامه ملی ایمن سازی کووید – ۱۹ ارسال کرده است اما ۵۷٪ پاسخ نداده اند. خیری جمال الدین،...
توریست مالزی – دولت ۳۱،۷۷۶ قرار واکسیناسیون برای افراد فاز دو برنامه ملی ایمن سازی کووید – ۱۹ ارسال کرده است اما ۵۷٪ پاسخ نداده اند.

خیری جمال الدین، ​​وزیر هماهنگی، می گوید: از ۳۱،۷۷۶ قرار ملاقات ارسال شده از طریق برنامه MySejahtera و پیام کوتاه، ۱۸،۲۱۵ پاسخ ندادند، ۱۳،۲۱۸ تاریخ قرار ملاقات خود را تأیید کردند و ۳۴۳ نفر رد کردند. دولت تا روز دوشنبه (۱۲ آوریل) بیشتر از ۵۰،۰۰۰ تاریخ ملاقات ارسال کرده است.

وی گفت: من از کسانی که قرار ملاقات دریافت کرده اند می خواهم در صورت حضور در آن روز پاسخ دهند زیرا این امر به ما امکان می دهد در مراکز توزیع واکسن برنامه ریزی کنیم. اگر ما ندانیم که چند نفر حضور می یابند، نگرانیم که منجر به هدر رفتن واکسن شود. کسانی که برای قرار ملاقات اول حضور نیابند، قرار ملاقاتی برای دفعه دوم دریافت می کنند. ما بررسی خواهیم کرد که چرا آنها نمی خواهند برای واکسیناسیون مراجعه کنند. در حال حاضر گمان می کنیم (دلیل آنکه آن ها از واکسیناسیون خودداری کردند) به دلیل مناسب نبودن تاریخ ها است.

فاز دو این برنامه از ۱۹ اپریل آغاز می شود و شامل افراد مسن، افراد دارای معلولیت و مبتلایان به بیماری های خاص است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

نوزده − 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!