بیش از ۵۶۰ مهاجر غیرقانونی در یورش به آپارتمان های Baiduri در کوالالامپور دستگیر شدند

توریست مالزی – در مجموع ۵۶۱ خارجی بدون مدرک توسط اداره مهاجرت به دنبال یک عملیات یکپارچه در آپارتمان های Baiduri در Bandar Tasik Kesuma, Beranang بازداشت شدند. به...
توریست مالزی – در مجموع ۵۶۱ خارجی بدون مدرک توسط اداره مهاجرت به دنبال یک عملیات یکپارچه در آپارتمان های Baiduri در Bandar Tasik Kesuma, Beranang بازداشت شدند.

به گزارش استار، مدیر کل اداره مهاجرت گفت: افراد بازداشت شده از بنگلادش، میانمار، نپال، اندونزی، پاکستان، سریلانکا، هند، کامبوج، سیرالئون و کامرون با سنی بین سه ماه تا ۵۵ سال هستند.

وی گفت: «ما ۷۵۲ خارجی را در پی شکایت مردم از افراد خارجی فاقد مدرک یا PATI ساکن در منطقه بازرسی کردیم. در حالی که برخی از خارجی ها تلاش می کردند فرار کنند، تیم ما منطقه را به خوبی محاصره کرده بود. حدود ۸۰ درصد از ساکنان این آپارتمان ها خارجی هستند.

این منطقه دارای تراکم بالا و شرایط زندگی نامناسب است که ساکنان منطقه اطراف را مضطرب کرده بود. این اداره همچنین جرایم مختلفی را کشف کرده است. از جمله عدم داشتن مدرک قانونی، مدارک شناسایی شخصی، اقامت بیش از حد و سایر جرایم تحت قانون مهاجرت. افراد بازداشت شده برای تحقیقات بیشتر به انبار مهاجرت در بوکیت جلیل برده شدند.

وی اظهار داشت، این عملیات متشکل از ۴۵۵ افسر مهاجرت، ۶۰ پرسنل نیروی عملیات عمومی (GOF)، ۱۲ افسر اداره ثبت ملی و پنج پرسنل از نیروی دفاع مدنی انجام شد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

چهار × 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!