بیماران بدون علامت یا با علایم خفیف، اجازه دارند تا در خانه قرنطینه شوند

توریست مالزی – وزارت بهداشت (MOH) اکنون به بیماران کووید ۱۹ بدون علامت یا کسانی که علائم خفیف دارند اجازه می دهد در خانه تحت درمان و قرنطینه قرار...
توریست مالزی – وزارت بهداشت (MOH) اکنون به بیماران کووید ۱۹ بدون علامت یا کسانی که علائم خفیف دارند اجازه می دهد در خانه تحت درمان و قرنطینه قرار گیرند.

به گفته برناما، وزیر بهداشت داتوک سری دکتر ادهم بابا اعلام کرد که موارد مرحله ۱ و مرحله ۲ کووید اکنون مجاز به قرنطینه در خانه هستند، اما تحت نظارت دقیق کارکنان بهداشت و درمان. بیماران مرحله ۱ کسانی هستند که آزمایش مثبت داشته اما هیچ علائمی نشان نمی دهند و بیماران مرحله ۲ کسانی هستند که عفونت خفیف دستگاه تنفسی فوقانی دارند.

دکتر ادهم گفت: بیماران مرحله ۱ و مرحله ۲ در خانه باید همان قرنطینه اجباری ۱۰ روزه را انجام دهند و در روز آخر آزمایش بر روی آنها انجام می شود. گروه ویژه ای به نظارت و درمان این بیماران در خانه هایشان ادامه خواهد داد. اما برای واجد شرایط بودن در قرنطینه کارکنان وزارتخانه ابتدا باید اندازه خانه و تعداد ساکنان آن را ارزیابی کنند. اگر خانه بیمار مساعد نباشد، بیمار همچنان برای قرنطینه به بیمارستان یا مرکز قرنطینه منتقل می شود. اگر امکانات در خانه رضایت بخش باشد و فضای کافی برای انزوا وجود داشته باشد و خانواده نیاز به قرنطینه و روش های عملیاتی استاندارد (SOP) که توسط وزارت بهداشت تنظیم شده است را درک کنند، آنها در خانه تحت درمان قرار خواهند گرفت.

وی افزود که دکتر نور هشام به زودی جزئیات بیشتری در مورد قرنطینه منازل ارائه خواهد کرد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

سه × دو =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!