تحریم‌ و FATF یقه باشگاه ایرانی را گرفت

تورریست مالزی – باشگاه پرسپولیس با گذشت چیزی حدود چهار ماه از فینال لیگ قهرمانان آسیا هنوز نتوانسته طلب خود از ای‌اف‌سی را وصول کند. سه مشکل در این...
تورریست مالزی – باشگاه پرسپولیس با گذشت چیزی حدود چهار ماه از فینال لیگ قهرمانان آسیا هنوز نتوانسته طلب خود از ای‌اف‌سی را وصول کند. سه مشکل در این راه وجود خواهد داشت: «مشکلات بانکی، اف ای تی اف و تحریم». تا زمانی که این سه مشکل پابرجا باشند، پرسپولیس امکان دریافت پاداش خود را به هیچ وجه نخواهد داشت و همانطور که فدراسیون فوتبال در راه رسیدن به پاداش جام جهانی ناکام ماند، پرسپولیس نیز هرچه تلاش کند، به در بسته خواهد خورد.

ورزش سه: باشگاه پرسپولیس با گذشت چیزی حدود چهار ماه از فینال لیگ قهرمانان آسیا هنوز نتوانسته طلب خود از ای‌اف‌سی را وصول کند.

پیروزی‌های متوالی شاگردان یحیی گل‌محمدی در لیگ قهرمانان آسیا، هواداران پرسپولیس را به یک تحول اقتصادی در این باشگاه امیدوار کرده بود. آن‌ها با صعود به فینال، دو میلیون و ۸۱۰ هزار دلار درآمدزایی کردند که رقمی معادل بودجه پرسپولیس در پنجره تابستانی و زمستانی امسال محسوب می‌شود و همچنین شرایط پرداخت بدهی‎‌های این باشگاه را فراهم می‌کرد.

با گذشت چیزی حدود چهار ماه از فینال لیگ قهرمانان آسیا اما باشگاه پرسپولیس هنوز نتوانسته طلب خود از ای اف سی را وصول کند. سرخ‌ها که در زمان برگزاری فینال، تیم مدیریتی دیگری را بر مسند هدایت خود داشتند، آن زمان از کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست کردند که باتوجه به تحریم ها و مشکلات بانکی، پاداش پرسپولیس را پس از پایان بازی با اولسان، به صورت نقد در دوحه تحویل بدهند اما ای اف سی پاسخ داد که «چنین اتفاقی ممکن نیست و باید سلسله مراتب طی شود.»


پاسخی ارسال کنید

*

*

چهارده + 6 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!