تحویل بسته به ساکنان مجتمع های مسکونی خلاف رویه عملیاتی استاندارد است

توریست مالزی – تحویل بسته و مواد غذایی به طور مستقیم به ساکنان مجتمع ها، خلاف رویه عملیاتی استاندارد کووید – ۱۹ است. این موارد باید در محلی که...
توریست مالزی – تحویل بسته و مواد غذایی به طور مستقیم به ساکنان مجتمع ها، خلاف رویه عملیاتی استاندارد کووید – ۱۹ است. این موارد باید در محلی که توسط مدیریت ساختمان تعیین شده است، گذاشته شود.

به گزارش استار، پرسنل تحویلی که اقلام را مستقیماً به دست گیرندگان می رساندند نمی دانستند که این عمل نقص SOP است. پرسنل خدمات پیک مجاز نیستند برای تحویل کالا به واحدهای آپارتمانی در مجتمع های مسکونی بروند. برخی از مدیران ساختمان ها در سوبانگ جایا به پیک ها و پرسنل اجازه داده اند تا برای تحویل کالا به واحدهای مسکونی بروند، که این خلاف SOP است، این عمل نه تنها سلامتی افراد را خطر می اندازد همچنین تهدیدی برای امنیت ساکنان است.

بازرس محمد عزت گفت: مأموران امنیتی ممکن است ندانند که شخصی که ادعا می کند پیک است درست می گوید یا یک شخص مجرم در لباس مبدل است. ما در حال بررسی دو جنبه هستیم که عبارتند از انطباق عمومی با SOP مانند استفاده از ماسک صورت و رعایت فاصله فیزیکی و انطباق طبقه بندی شده SOP ساختمان که مستلزم ارائه ابزارهایی برای بررسی دما ، ثبت نام بازدید کنندگان و کد QR MySejahtera است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

چهار × دو =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!