تخفیف آنلاین ESPRIT به دلیل تعطیل کردن همه فروشگاه ها در مالزی

توریست مالزی – تخفیف هفتاد درصدی آنلاین ESPRIT به دلیل تعطیل کردن همه فروشگاه ها در مالزی تا پایان ماه ژوئن! Esprit Malaysia هم اکنون فروش آنلاین خود را...
توریست مالزی – تخفیف هفتاد درصدی آنلاین ESPRIT به دلیل تعطیل کردن همه فروشگاه ها در مالزی تا پایان ماه ژوئن!

Esprit Malaysia هم اکنون فروش آنلاین خود را دارد. از تخفیف های ویژه ۷۰٪ در پوشاک مردانه، پوشاک خانمها، پوشاک بچه گانه، لوازم جانبی مد و موارد دیگر لذت ببرید.

به دنبال همه گیری Covid-19، صنعت خرده فروشی با سختی مواجه شد. نام تجاری مد Esprit) Esprit Global) در تاریخ ۲۷ آوریل ۲۰۲۰ اعلام کرد که علاوه بر خاتمه تجارت خود در چین ، تصمیم به بستن ۵۶ شعبه باقی مانده در آسیا از جمله سنگاپور ، مالزی ، تایوان ، هنگ کنگ و ماکائو گرفت.

پیش از این ESPRIT با انتشار بیانیه مطبوعاتی اعلام کرده بود که به دلیل تأثیر بیماری کووید -۱۹، اکثر کشورها اقدام به قرنطینه کرده اند که در نتیجه صنایع با چالش های وحشتناکی روبرو هستند، بنابراین ESPRIT تصمیم به بازسازی گرفت. مرحله ای برای اطمینان از آینده نام تجاری.

ESPRIT تا ۳۰ ژوئن کلیه ۵۶ فروشگاه خرده فروشی را در آسیا در خارج از چین، به ویژه سنگاپور، مالزی، تایوان ، هنگ کنگ و ماکائو خواهد بست. این شرکت فعالیت های سرمایه گذاری مشترک خود را در چین ادامه خواهد داد و در آینده بر بازار اصلی اروپا متمرکز خواهد شد. بعد از ۲۵ سال، ESPRIT تا پایان ماه ژوئن تمام فروشگاه های مالزی را تعطیل خواهد کرد! اکنون فروشگاه آنلاین رسمی ESPRIT در حال فروش آنلاین خود است! حداکثر ۷۰٪ تخفیف انواع لباس! شما می توانید از این فرصت برای به دست آوردن لباسهای ESPRIT استفاده کنید!

فروشگاه رسمی ESPRIT: اینجا کلیک کنید

پاسخی ارسال کنید

*

*

نوزده + هشت =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!