تخفیف های خطوط هوایی مالزی در نمایشگاه MATTA

توریست مالزی – Malaysian Airlines، پیشنهادی محدود تا ۴۰ درصد در قیمت‌های هواپیما را برای انتخاب مقاصد داخلی و بین‌المللی در ارتباط با نمایشگاه متا آتی اعلام کرده است....
توریست مالزی – Malaysian Airlines، پیشنهادی محدود تا ۴۰ درصد در قیمت‌های هواپیما را برای انتخاب مقاصد داخلی و بین‌المللی در ارتباط با نمایشگاه متا آتی اعلام کرده است.

به گزارش استار، این تخفیفات از ۳۱ اگوست تا ۹ سپتامبر در نمایشگاه MATTA و در پلتفرم های آنلاین این شرکت هواپیمایی در دسترس خواهد بود. دوره سفر برای این کرایه های تخفیف خورده بین ۳۱ اگوست ۲۰۲۳ تا ۳۱ مارچ ۲۰۲۴ تعیین شده است.

مدیر بازرگانی شرکت هواپیمایی Malaysia Aviation Group (MAG) گفت: Firefly تا ۴۰ درصد تخفیف برای سفرهای بین المللی و داخلی ارائه می دهد. Malaysian Airlines نیز ۳۵ درصد تخفیف برای پروازهای بین المللی و داخلی ارائه می دهد. ‘MASwings حدود ۲۰٪ تخفیف در تمام پروازهای هوایی خواهد داد.

وی گفت: Malaysian Airlines، بیست و پنج درصد تخفیف بر روی کلیه موارد جانبی از جمله انتخاب صندلی، چمدان و موارد دیگر ارائه خواهد کرد. نمایشگاه MATTA به مشتریان این امکان را می دهد که ۳۷ بلیط رفت و برگشت، از جمله بلیط های کلاس تجاری، به مقصدهای محبوبی مانند لندن و سیدنی برنده شوند.

نمایشگاه MATTA Fair از ۱ تا ۳ سپتامبر در مرکز تجارت و نمایشگاه بین المللی مالزی (MITEC) برگزار خواهد شد. علاوه بر آن، یک نمایشگاه شغلی یک روزه برای ارتقای فرصت‌های شغلی مرتبط با گردشگری نیز برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه سه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب دایر خواهد بود و ورودی رایگان دارد. MATTA همچنین خدمات شاتل رایگان از KL Sentral و Sunway Putra Mall به MITEC ارائه می‌دهد و بازدیدکنندگان را تشویق می‌کند تا از این گزینه‌های حمل‌ونقل راحت استفاده کنند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

سیزده + یازده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!