ترافیک سنگینی در تعطیلات دیپاولی پیش بینی می شود

توریست مالزی – سازمان مهاجرت و ایست بازرسی سنگاپور(ICA) اعلام کرد: کسانی که قصد دارند در تعطیلات دیپاوالی از مالزی بازدید کنند، باید در هر دو ایست بازرسی وودلندز...
توریست مالزی – سازمان مهاجرت و ایست بازرسی سنگاپور(ICA) اعلام کرد: کسانی که قصد دارند در تعطیلات دیپاوالی از مالزی بازدید کنند، باید در هر دو ایست بازرسی وودلندز و تواس ‘ترافیک بسیار سنگین’ داشته باشند. به آن‌ها توصیه می‌شود با توجه به تعطیلات عمومی آتی در یکشنبه و تعطیلات پایان سال تحصیلی، زمان مسافرت را بین پنجشنبه و سه‌شنبه آینده در نظر بگیرند.

به گزارش استار، علاوه بر این، ICA اعلام کرد که با توجه به وضعیت خاورمیانه، تدابیر امنیتی در ایست های بازرسی را افزایش داده است. در تعطیلات آخر هفته روز کودک در ماه اکتبر، بیش از ۱.۲۷ میلیون مسافر از پست های بازرسی زمینی استفاده کردند. ICA گفت که حجم مسافران در ۶ اکتبر با بیش از ۴۶۰۰۰۰ گذرگاه به اوج خود رسید که بالاترین رقم روزانه برای پست های بازرسی زمینی از زمان بازگشایی مرزها در سال ۲۰۲۲ است.از ۴۶۰۰۰۰ گذرگاه، بیش از نیمی از گذرگاه‌های خروجی بوده است.

ICA افزود: کسانی که با ماشین حرکت می کنند باید تا سه ساعت منتظر بمانند تا در دوره های اوج ترخیص شوند. به رانندگان توصیه می شود قبل از شروع سفر، وضعیت ترافیک را در هر دو ایست بازرسی در وب سایت OneMotoring سازمان حمل و نقل زمینی یا سیستم نظارت و مشاوره بزرگراه نصب شده در بزرگراه های Bukit Timah و Ayer Rajah بررسی کنند.

ICA همچنین از رانندگان خواست در هنگام استفاده از ایست های بازرسی زمینی، صبور باشند، قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند، نظم خطوط را رعایت کنند و با افسران حاضر در محل همکاری کنند. رانندگان متخلفی که صف را بریدن، برگشت داده می‌شوند و دوباره در صف قرار می‌گیرند.

ICA به مسافران یادآوری کرد که اطمینان حاصل کنند که پاسپورت آنها حداقل شش ماه اعتبار باقی مانده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

دوازده − 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!