تعداد بهبودیافتگان از موارد جدید بیشتر است

توریست مالزی – تعداد بهبودیافتگان از کووید-۱۹ در روز یکشنبه (۲۱ نوامبر) بیشتر از موارد جدید بوده و روند چهار روز گذشته را معکوس کرده است. به گزارش استار،...
توریست مالزی – تعداد بهبودیافتگان از کووید-۱۹ در روز یکشنبه (۲۱ نوامبر) بیشتر از موارد جدید بوده و روند چهار روز گذشته را معکوس کرده است.

به گزارش استار، دکتر نور هشام عبدالله، مدیرکل بهداشت گفت: ۵۵۲۵ مورد بهبودی در مقایسه با ۴۸۵۴ مورد جدید ثبت شده است. در مجموع، این کشور ۲ میلیون و ۵۸۶ هزار و ۶۰۱ بیمار و ۲ میلیون و ۴۸۷ هزار و ۸۰۹ نفر بهبود یافته داشته است. از ۴ هزار و ۸۵۴ مورد جدید روزانه، ۸۶ مورد (۱.۸ درصد) مربوط به رده های ۳، ۴ و ۵ و ۴۷۶۸ مورد (۹۸.۲ درصد) از گروه های ۱ و ۲ بوده است.

دسته ۱ به این معنی است که بیمار بدون علامت است. دسته ۲ برای کسانی است که علائم خفیف دارند. رده ۳ ذات الریه را تجربه می کنند در حالی که موارد رده ۴ ذات الریه دارند و به اکسیژن نیاز دارند. بیماران رده ۵ در مرحله بحرانی هستند و نیاز به حمایت ونتیلاتور دارند.

آخرین داده‌های وزارت بهداشت همچنین نشان داد که نرخ آلودگی کووید-۱۹ یا R-nought (Rt) در مالزی ۱.۰۱ بوده است که پوتراجایا با ۱.۱۷ بالاترین میزان را نشان می‌دهد و پس از آن لابوان (۱.۱۶)، کوالالامپور، کلانتان و سلانگو ۱.۰۸. و ایالت هایی با کمترین Rt عبارتند از صباح (۰.۹۸)، پرلیس (۰.۹۰) و ساراواک ۰.۸۴).

پاسخی ارسال کنید

*

*

پانزده − 15 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!