تقریبا همه هواپیماها زمین‌گیر شده‌اند!

توریست مالزی – بالغ بر ۹۶ درصد از ناوگان هوایی سنگاپور ایرلاینز تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا زمین‌گیر شده است. به گزارش ایسنا، بر اساس گزارشی که در...
توریست مالزی – بالغ بر ۹۶ درصد از ناوگان هوایی سنگاپور ایرلاینز تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا زمین‌گیر شده است.

به گزارش ایسنا، بر اساس گزارشی که در رویترز آمده است، سنگاپور ایرلاینز به عنوان شرکت هواپیمایی حامل پرچم کشور سنگاپور با انتشار بیانیه ای اعلام کرده است که تحت تاثیر شروع گستردگی ویروس کرونا و افت شدید تقاضا برای سفرهای هوایی، بالغ بر ۹۶ درصد از ظرفیت ناوگان هوایی و هواپیماهای آن زمین‌گیر شده است.

این ایرلاین بزرگ آسیای شرقی در ادامه بیانیه خود خاطرنشان کرده است که شیوع گسترده ویروس خطرناک و مرگبار کرونا که تاکنون کشورهای مختلف جهان را درگیر کرده و موجب تعطیلی فرودگاهها و بسته شدن مرزها و اعلام وضعیت اضطراری و قرنطینه در بسیاری از نقاط جهان شده است، این بزرگترین چالش و بحرانی بوده که تاکنون برای این شرکت هواپیمایی و بسیاری دیگر از ایرلاین‌ها به وجود آمده است.

سهام این شرکت هواپیمایی پس از انتشار این بیانیه ۹ درصد کاهش پیدا کرده که بیشترین کاهش آن از اکتبر ۲۰۰۸ میلادی به شمار می‌رود.

پیشتر نیز سنگاپور اعلام کرده بود که مرزهای هوایی، زمینی و دریایی خود را بر روی تمامی مسافران و افرادی که از کشورهای خارجی قصد ورود به آن را داشتند، خواهد بست.

پاسخی ارسال کنید

*

*

1 × 4 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!