تلگرام پریمیوم رسما تأیید شد؛ برای امکانات بیشتر باید پول بپردازید

توریست مالزی – پاول دورف رسماً معرفی تلگرام پریمیوم – Telegram Premium تا چند هفته دیگر را تأیید کرد. تلگرام پولی نسبت به نسخه رایگان امکانات بیشتری دارد. به...
توریست مالزی – پاول دورف رسماً معرفی تلگرام پریمیوم – Telegram Premium تا چند هفته دیگر را تأیید کرد. تلگرام پولی نسبت به نسخه رایگان امکانات بیشتری دارد.

به گزارش گجت نیوز، پلتفرم پیام‌رسان تلگرام همیشه رایگان بوده است، اما برخی از گزارش‌هایی که طی چند ماه گذشته شنیده‌ایم، نشان می‌دهد که همه چیز در حال تغییر است. پاول دورف، بنیان‌گذار تلگرام رسماً اعلام کرد که «تلگرام پریمیوم» اواخر ماه جاری میلادی رسماً عرضه خواهد شد تا تمام شایعات رنگ واقعیت بگیرد. دورف در یک پیام روی کانال تلگرامی خود تأیید کرده است که اواخر این ماه یک نسخه مبتنی بر حق اشتراکی تلگرام در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. دورف می‌گوید. پرداخت پول توسط کاربر، یعنی چیزهایی را در اختیار خواهد داشت که تاکنون در تلگرام تجربه نکرده است.

از جمله مواردی که باعث معرفی Telegram Premium شد، خواسته‌های بزرگ‌ترین طرفداران این پلتفرم بود. دورف در توضیح این موضوع می‌گوید: بعد از کمی بررسی متوجه شدیم تنها راهی که ما می‌توانیم حداکثر خواسته‌های طرفدارانمان را برآورده کنیم، در حالی که همچنان امکانات فعلی را هم به صورت رایگان ارائه کنیم، این است که محدودیت‌های افزایش یافته را در قالب یک نسخه پولی از بین ببریم. به همین خاطر ما در ماه جاری میلادی تلگرام پریمیوم را معرفی خواهیم کرد؛ یک برنامه اشتراکی که به هر کسی اجازه دسترسی به امکانات، سرعت و منابع بیشتر را می‌دهد. این نسخه باعث می‌شود کاربران تلگرام را پشتیبانی کنند و به جمع کسانی بپیوندند که امکانات جدید را اول از همه دریافت می‌کنند.

خبر خوب این که تلگرام Premium هیچ تأثیری روی تجربه کاربری استفاده کاربران نسخه فعلی رایگان این پیام‌رسان نخواهد گذاشت. تلگرام همچنان «رایگان» باقی خواهد ماند و کاربران نسخه رایگان می‌توانند از امکاناتی که کاربران نسخه پریمیوم در اختیارشان قرار می‌دهند استفاده کنند.

فایل‌ها، محتوای چندرسانه‌ای و استیکرهایی که توسط کاربران Telegram Premium ارسال می‌شود، برای کاربران نسخه عادی قابل مشاهده خواهد بود. اما یکی از مزیت‌های بزرگ نسخه پولی تلگرام، امکان ارسال فایل‌های بسیار حجیم است. ری‌اکشن‌های پریمیومی که مخصوص پیام‌های کاربران این نسخه طراحی شده است نیز در صورتی که داخل پیامی به کاربران عادی ارسال شود، قادر به استفاده از آن‌ها هستند.

اگر به خاطر داشته باشید ماه گذشته گزارشی منتشر شد که در آن تصاویری از استیکرها و ری‌اکشن‌های تلگرام پولی نشان داده می‌شود؛ اما تا به امروز نمی‌دانستیم چگونه کاربران نسخه عادی هم می‌توانند از آن استفاده کنند. تلگرام هنوز جزئیاتی درباره مبلغ حق اشتراک ماهانه و سالانه تلگرام پریمیوم را فاش نکرده است؛ اما به نظر می‌رسد تا پایان ماه میلادی از همه چیز مطلع شویم.

پاسخی ارسال کنید

*

*

1 + 16 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!