تمایل شاهزاده ایالت جوهور برای خرید باشگاه اسپانیایی والنسیا

توریست مالزی – شاهزاده ایالت جوهور تمایل خود را برای خرید باشگاه اسپانیایی والنسیا از مالک سنگاپوری فعلی‌اش، اعلام کرد. به گزارش ایرنا، شاهزاده تونکو اسماعیل ادریس عبدالمجید ابوبکر...
توریست مالزی – شاهزاده ایالت جوهور تمایل خود را برای خرید باشگاه اسپانیایی والنسیا از مالک سنگاپوری فعلی‌اش، اعلام کرد.

به گزارش ایرنا، شاهزاده تونکو اسماعیل ادریس عبدالمجید ابوبکر إسکندر ابن سلطان ابراهیم مجموعه‌ای از استوری‌ها را در صفحه اینستاگرامی خود که شامل اسکرین شات‌هایی از مقالات مرتبط با والنسیا و صفحه‌ای که در آن ارزش باشگاه ۴۰۸ میلیون یورو اعلام شده بود، به همراه جمله‌ای در مورد دلیل علاقه‌اش به خرید این باشگاه منتشر کرد.

شاهزاده جوهور که مالک باشگاه JDTFC حاضر در سوپرلیگ مالزی است، گفت که پول او را تحریک نمی‌کند اما در مورد افتخار و تاریخ‌سازی پاسخش مثبت است. هرچند پیتر لیم سنگاپوری تمایلی برای فروش باشگاه والنسیا ندارد.

او در سال ۲۰۱۴ باشگاه والنسیا را که در آن برهه به شدت تحت فشار بدهی بود، خریداری کرد اما هرگز چهره محبوبی نبود به طوری که باشگاه اسپانیایی به طور مداوم مجبور به فروش بازیکنان برجسته خود شد تا بتواند بدهی‌هایش را کاهش دهد. بدنبال فروش «دنی پارخو» و «رودریگو» دو بازیکن مشهور باشگاه والنسیا در تابستان سال گذشته، مدیران این باشگاه به شدت از سوی عموم مورد انتقاد قرار گرفتند.

والنسیا هم اکنون در رتبه چهارم جدول رده بندی لالیگا جای گرفته و تا منطقه سقوط تنها پنج امتیاز فاصله دارد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

16 + چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!