توضیح شهرداری کوالالامپور در مورد ممنوعیت ورود پناهجویان به بازار عمده فروشی بورونگ کوالالامپور

توریست مالزی – سخنگوی شهرداری کوالالامپور در مورد اعلام ممنوعیت خرید کالا توسط پناهجویان از بازارهای عمده فروشی گفت: دلیل این ممنوعیت، جلوگیری از خرید کالا توسط پناهجویان و...
توریست مالزی – سخنگوی شهرداری کوالالامپور در مورد اعلام ممنوعیت خرید کالا توسط پناهجویان از بازارهای عمده فروشی گفت: دلیل این ممنوعیت، جلوگیری از خرید کالا توسط پناهجویان و سپس فروش کالا توسط آنان در سایر مکان هاست.

چند خبر کوتاه
به گزارش استار مالزی، دکتر نوز هشام وزیر بهداشت گفت: از آنجا که مدارس مالزی شروع به بازگشایی از چهارشنبه (۲۴ ژوئن) می کنند، وزارت بهداشت به دانش آموزان و کارکنان مدارس یادآوری می کند که به پیروی از دستورالعمل های بهداشتی مقابله با Covid-19 پایبند باشند. وی گفت فعالیت های خارج از منزل و ورزش برای دانش آموزان هنوز مجاز نیست. وی از والدین خواست از فرستادن کودکان بیمار به مدرسه خودداری نمایند.

دولت توقف ورود کارگران خارجی را تا پایان سال جاری بررسی می کند
دولت ورود کارگران خارجی به کشور را ممنوع کرده است و از شرکت ها و موسسات درخواست کرده تا افراد محلی را استخدام نمایند. آژانس های اشتغال خصوصی در سراسر کشور نسبت به این اقدام دولت نگران هستند. آنان می گویند ما حاضریم تا از کارگران محلی استفاده کنیم ولی خیلی از افراد محلی حاضر به انجام بعضی از مشاغل نیستند. به عنوان مثال زنان مالزیایی حاضر نیستند تا به عنوان کارکر در خانه ها کار کنند و یا از کودکان و سالمندان در خانه نگهداری کنند.

در خبری دیگر اسماعیل صبری وزیر دفاع مالزی گفت: احزاب سیاسی اکنون می توانند جلسات عمومی و سالانه خود را برگزار کنند، زیرا دولت اجازه داده است چنین فعالیت هایی از اول حولای انجام شود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

دو × چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!