تیراندازی در جوهور دو کشته بر جای گذاشت

توریست مالزی – دو مهاجم در جریان تیراندازی با پلیس در جوهور به ضرب گلوله کشته شدند. به گزارش the sun، به گفته بریتا هاریان، رئیس پلیس جوهور، جسد...
توریست مالزی – دو مهاجم در جریان تیراندازی با پلیس در جوهور به ضرب گلوله کشته شدند.

به گزارش the sun، به گفته بریتا هاریان، رئیس پلیس جوهور، جسد مظنون ۴۲ ساله به همراه شریک زندگی اش در یک وسیله نقلیه چند منظوره (MPV) پیدا شده است.

کومار گفت: تحقیقات اولیه نشان داد که این مرد ۴۲ ساله دارای ۳۸ سابقه جنایی مربوط به مواد مخدر است، در حالی که شریک رندگی وی هنوز شناسایی نشده است زیرا آنها هیچ مدرک شناسایی ندارند. پلیس بخش D14، اداره تحقیقات جنایی بوکیت امان (CID) به همراه بخش D9 جوهور، در این عملیات حضور داشتند.

آنها به یک دستگاه تویوتا استیما سفید رنگ مشکوک شدند، زمانی که مظنونان متوجه شدند که تحت تعقیب هستند، از نزدیک به سمت خودروهای پلیس که در حال تعقیب آنان بودند، تیراندازی و اقدام به فرار کردند. این منجر به واکنش پلیس و تیراندازی به خودروی مظنون شد.

وی همچنین خاطرنشان کرد پلیس همچنین مواد مختلفی را که گمان می‌رود مواد مخدر باشد به همراه دو اسلحه و یک تپانچه کشف کرد. چندین ویدئو از این حادثه در فضای مجازی پخش شده که منجر به ترافیک شدید شده بود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

پنج × دو =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!