تیراندازی در KLIA: پلیس پرلیس نظارت مرزی را تشدید کرد

توریست مالزی – پلیس پرلیس نظارت خود را در امتداد مرز مالزی و تایلند با تمرکز بر مسیرهای قاچاق شناخته شده تقویت کرده تا از فرار مظنون دخیل در...
توریست مالزی – پلیس پرلیس نظارت خود را در امتداد مرز مالزی و تایلند با تمرکز بر مسیرهای قاچاق شناخته شده تقویت کرده تا از فرار مظنون دخیل در تیراندازی در ترمینال ۱ فرودگاه بین المللی KL (KLIA) از کشور جلوگیری کند.

به گزارش استار، وی گفت: در حادثه ساعت ۱:۲۰ بامداد، مظنون در ورودی سالن ورودی دو گلوله به سمت همسرش شلیک کرد اما موفق نشد. اما یکی از تیرها به یک محافظ اصابت کرد.

مدیر بخش تحقیقات جنایی بوکیت امان، گزارش داد که مظنون مردی دارای سه سابقه کیفری بوده است، دو مورد برای ارعاب جنایی و یک مورد برای سرقت و جعل هویت یک کارمند دولت. وی گفت: مردم نباید نگران امنیت فرودگاه ها باشند.

مردی دو گلوله شلیک کرد که یکی از آنها به مقتول که به عنوان محافظ در فرودگاه کار می کرد اصابت کرد. مظنون سپس از محل متواری شد. بررسی های بعدی حاکی از آن بود که مظنون قصد تیراندازی به همسرش را که منتظر ورود گروه عمره بود، داشته است.

این پرونده به عنوان تلاش برای قتل بررسی می شود. مقتول که همسر مظنون است، قبلاً در سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۲۳ دو گزارش بر اساس بند ۵۰۶ قانون مجازات ارائه کرده بود. – برنما

پاسخی ارسال کنید

*

*

نه + 8 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!