تیم کشتی آزاد جوانان ایران قهرمان جهان شد

توریست مالزی – تیم کشتی آزاد جوانان ایران با کسب ۳ مدال طلا، یک نقره و ۴ برنز قهرمان جهان شد. در این مسابقات که در صوفیه بلغارستان برگزار...
توریست مالزی – تیم کشتی آزاد جوانان ایران با کسب ۳ مدال طلا، یک نقره و ۴ برنز قهرمان جهان شد. در این مسابقات که در صوفیه بلغارستان برگزار شده، امیرحسین فیروزپور در وزن ۹۲ کیلوگرم و امیررضا معصومی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم صاحب مدال طلا شدند.

به گزارش بی بی سی، آرمین حبیب زاده در وزن ۶۱ کیلوگرم و عارف رنجبری هم در وزن ۸۶ کیلوگرم صاحب مدال برنز شد تا ایران بالاتر از آمریکا و هند بر سکوی نخست جهان قرار گیرد.
سال گذشته نیز تیم جوانان ایران در رقابت‌های جهانی کشتی آزاد که در اوفای روسیه برگزار شده بود قهرمان شد. امیر حسین فیروز پور سال گذشته نیز در این مسابقات به مدال طلا دست یافت. مسابقات سال جاری در روزهای ۲۴ تا ۲۶ مرداد ماه در صوفیه بلغارستان جریان داشت. قرار است اعضای تیم جوانان ایران روز جمعه به کشور خود بازگردند.

امیررضا معصومی با مغلوب کردن مراب سلیماناشویلی از گرجستان به مرحله نیمه نهایی راه یافت و با پیروزی ۱۱ بر ۱ در برابر نیکولاس فیلدمن از آمریکا به دیدار نهایی رفت. آقای معصومی توانست در رقابت نهایی با نتیجه ۱۳ بر ۱ ماهندرا گایکواد از هند پیروز شود و به مدال طلا دست یابد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

دو × سه =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!