ثبت یشترین مواردکووید – ۱۹ در KL

توریست مالزی – مالزی ۱۳۰۹ مورد Covid-19 را ثبت کرد که بیشترین موارد در کوالالامپور با ۴۹۳ مورد بود. به گزارش استار، مدیر کل سلامت گفت: تا ظهر دیروز...
توریست مالزی – مالزی ۱۳۰۹ مورد Covid-19 را ثبت کرد که بیشترین موارد در کوالالامپور با ۴۹۳ مورد بود.

به گزارش استار، مدیر کل سلامت گفت: تا ظهر دیروز سه مورد فوتی رخ داده که تعداد تلفات را به ۳۵۷ کشته می رساند. همچنین ۱۳۳۳ بیمار مرخص شدند، که کل بهبودها ۵۲،۶۴۷ یا میزان ۸۱.۶٪ است. پرونده های فعال در حال حاضر ۱۱،۴۸۱ نفر، در مجموع، تعداد کل موارد کشور از زمان شیوع بیماری از ژانویه ۶۴،۴۸۵ نفر است. در حال حاضر ۱۱۶ نفر در بخش های مراقبت ویژه تحت درمان هستند که ۴۲ نفر از آنها به پشتیبانی از ونتیلاتور احتیاج دارند.

گذشته از ۴۹۳ مورد در کوالالامپور ، ۲۹۰ مورد در صباح و پس از آن سلانگور (۲۳۸)، پراک (۷۷)، کداح (۵۲)، پنانگ (۴۶)، جوهور (۳۷)، لابوان (۳۵)، نگری سمبیلان (۳۲)، کلانتان (۶) ، ترنگانو، ملاکا و پاهانگ هر کدام یک مورد را ثبت کردند. چهار خوشه جدید در کوالالامپور، صباح، سلانگور و کلانتان شناسایی شده است.

دکتر نور هشام گفت: در کوالالامپور ، خوشه سایت ساختمانی Sungai Mulia به دنبال غربالگری روز گذشته در منطقه شناسایی شد. در مجموع ۱۲۴ نفر غربال شدند و ۲۳ نفر آزمایش مثبت داشتند.

در صباح ، خوشه باتو لیما در Kota Kinabalu با شاخص (مورد ۵۰۹۹۴) تشخیص داده شد که پس از نشان دادن علائم در ۱۹ نوامبر، در مجموع ۱۱۷ نفر دیگر بعداً مورد آزمایش قرار گرفتند و ۴۸ نفر از آنها مثبت آزمایش شدند.

وی همچنین گفت که در سلانگور، خوشه Yayasan در Klang با شاخص (مورد ۵۲۳۴۰) که در ۲۰ نوامبر پس از بروز علائم مثبت تشخصی داده شد. در میان ۱۸۹ نفر دیگر که بعدا آزمایش شدند، ۲۰ نفر از آنها Covid-19 مثبت بودند.

وی گفت: “خوشه Hilir در Kota Baru ، Tumpat ، Bachok و Pasir Puteh در Kelantan با شاخص (مورد ۵۸۸۴۵) شناسایی شد که پس از نشان دادن علائم در ۲۴ نوامبر ، ۹۷۴ نفر دیگر آزمایش شدند و ۲۰ نفر دیگر مثبت تشخیص داده شد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

نوزده + یک =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!