ثبت ۱۸ درخواست طلاق غیرمسلمانان و ۱۲۱ درخواست مسلمانان در روز

توریست مالزی – به طور متوسط ​​پنج درخواست طلاق در هر ساعت در سراسر کشور ثبت می شود. به گزارش استار، به طور متوسط ​​۱۸ درخواست طلاق در روز...
توریست مالزی – به طور متوسط ​​پنج درخواست طلاق در هر ساعت در سراسر کشور ثبت می شود.

به گزارش استار، به طور متوسط ​​۱۸ درخواست طلاق در روز توسط زوج های غیر مسلمان ثبت می شود در حالی که ۱۲۱ زوج مسلمان در روز تقاضای طلاق می کنند. این به طور متوسط ​​به پنج درخواست طلاق در ساعت می رسد.

معاون وزیر حقوقی مالزی، ماس ارمیاتی پیشتر به مجلس اطلاع داده بود که بیش از ۷۶۰۰۰ درخواست طلاق بین زوج های غیر مسلمان و مسلمان بین مارچ ۲۰۲۰ تا آگوست امسال ثبت شده است. وی در مورد این رقم گفت: ۱۰۳۴۶ درخواست از غیر مسلمانان بوده است. از این میان، سلانگور با ۳۱۶۰ مورد بیشترین تعداد درخواست را ثبت کرده است و پس از آن کوالالامپور (۲۸۹۳) و پراک (۱۲۰۹) قرار گرفته است.

وی گفت: ۶۶۴۴۰ درخواست طلاق از سوی زوج های مسلمان در همان مدت وجود داشته است. سلانگور با ۱۲،۴۷۹ مورد در صدر فهرست قرار دارد و پس از آن جوهور (۷۵۵۸) و کداح (۵،۹۸۵) در رده های بعدی قرار دارند. باید توجه داشته باشبم که تعداد موارد مربوط به درخواست طلاق است و لزوما به این معنا نیست که آنها منجر به طلاق می شوند.

ماس گفت: مشکل موقعی است که زوج ها از هم جدا می شوند. برای حل این مشکل باید رویکردی جامع اتخاذ شود که شامل مشاوره برای افرادی است که از طلاق آسیب دیده اند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

4 × یک =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!