جایزه ویژه هیات داوران به فیلم کوتاه «قرمز کوچک، آبی بزرگ» در جشنواره مالزی

توریست مالزی – فیلم کوتاه «قرمز کوچک، آبی بزرگ» به کارگردانی اصغر بشارتی و سید حامد نوبری از جشنواره بین المللی جشنواره G-Short مالزی جایزه ویژه هیات داوران را...
توریست مالزی – فیلم کوتاه «قرمز کوچک، آبی بزرگ» به کارگردانی اصغر بشارتی و سید حامد نوبری از جشنواره بین المللی جشنواره G-Short مالزی جایزه ویژه هیات داوران را دریافت کرد.

به گزارش ایرنا، ۷۰۰ فیلم از ۳۷ کشور در این جشنواره شرکت داشتند، همچنین این فیلم ۶۰ ثانیه ای نامزد دریافت بهترین کارگردانی نیز شده است. اثر مذکور پیش از این در دومین حضور بین المللی خود موفق به کسب عنوان تقدیر ویژه هیات داوران از جشنواره منطقه‌ای «آب و انرژی» شده است.

تهیه کنندگی، تصویربرداری و صدابرداری این فیلم کوتاه بر عهده بشارتی و نویسنده آن نیز نوبری بوده‌ است. منصور وحدانی، اصلاح رنگ و جلوه های ویژه، امین اردانی، صداگذار، سمیر امیدوار، بازیگر و یونس دهقانی، طراحی پوستر این فیلم را بر عهده داشتند. فیلم کوتاه «قرمز کوچک، آبی بزرگ» با رویکرد محیط زیستی به مشکلات و بحران های ناشی از کم آبی و آثار آن بر زندگی موجودات پرداخته است.

جشنواره G-Short مالزی یک جشنواره فیلم کوتاه است تا تخیل و امکاناتی که یک فیلم کوتاه ۹۰ ثانیه ای می تواند ایجاد کند را به نمایش بگذارد. شعار این دوره از جشنواره بین المللی، «کوتاه اما قدرتمند» نامگذاری شده است.


پاسخی ارسال کنید

*

*

شش − 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!