جریمه ۱۰۰۰۰ رینگیتی به دلیل سیگار کشیدن در پرواز ایرایشیا

توریست مالزی – مردی به دلیل استعمال دخانیات در پرواز ایراشیا از کوالالامپور به کوتا کینابالو، ۱۰۰۰۰ رینگیت یا تا سه ماه حبس جریمه شد. به گزارش نیواستریت تایمز،...
توریست مالزی – مردی به دلیل استعمال دخانیات در پرواز ایراشیا از کوالالامپور به کوتا کینابالو، ۱۰۰۰۰ رینگیت یا تا سه ماه حبس جریمه شد.

به گزارش نیواستریت تایمز، محمد، ۳۲ ساله، اعتراف کرد که در ساعت یک بامداد یکشنبه (۶ نوامبر) در حالی که در پرواز بوده، مرتکب تخلف شده است. طبق مقررات هواپیمایی کشوری، در صورت محکومیت می تواند حداکثر ۲۵۰۰۰ رینگیت جریمه یا حبس تا یک سال یا هر دو را به همراه داشته باشد.

حقایق پرونده بیان می کند که ناظر خدمه کابین به عفیق هشدار داده و یادآوری کرده است که سیگار کشیدن در پرواز ممنوع است زیرا می تواند ایمنی دیگران را به خطر بیندازد. اما متهم به این هشدار توجهی نکرد. واقعیت های پرونده حاکی از آن بود که متهم نیز در حالت غیرطبیعی قرار داشت و گویی مست بوده است. کاپیتان از خدمه کابین خواست تا متهم را زیر نظر بگیرند و پس از فرود هواپیما دستگیر شد.

معاون دادستان عمومی، خواستار صدور حکم سنگین‌تر برای متهم شد زیرا استعمال دخانیات در حین پرواز جرم سنگینی است. او گفت که می تواند زنگ هشدار آتش را روشن و تولید وحشت کند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

یک × پنج =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!