جزیره Pulau aur

توریست مالزی – در داخل پارک آبی johor ،در آب های عمیقی که منطقه را پوشانده ، جلوه با شکوهی از زیستگاه دریایی را می بینید که ماهی گیران...
توریست مالزی – در داخل پارک آبی johor ،در آب های عمیقی که منطقه را پوشانده ، جلوه با شکوهی از زیستگاه دریایی را می بینید که ماهی گیران را به طرف خود می کشد تا شانس خود را در صید ماهی و و فروش آن در خارج از پارک امتحان کنند. بسیاری از کرجی های تفریحی در آبهای آرام بین aur pulau dayang , pulau لنگر می اندازند.

زیره اور (به مالایایی: Pulau Aur) جزیره ای در منطقه مرسینگ ، جوهور ، مالزی است. این شهر در حدود ۷۶ کیلومتری شرق شهر مرسینگ واقع شده است و بخشی از پارک دریایی جوهور است. مرجان ها ، تالاب ها و استخرهای دریایی آن را به یک جاذبه توریستی تبدیل کرده است.

همچنین یک جزیره کوچکتر در نزدیکی جزیره دایانگ وجود دارد که با یک کانال باریک به عرض ۴۰۰ متر در باریکترین نقطه از جزیره آرور جدا می شود. هر دو جزیره محل شرکت های غواصی سنگاپور است ، غواصان با قایق های چوبی از مرسینگ یا سنگاپور به این جزیره می رسند.

آب و هوای جزیره آرور تحت تأثیر وزش بادهای موسمی است که از دریای جنوبی چین و تنگه های مالاکا می بارد. بادهای موسمی شمال شرقی از دریای چین جنوبی از ماه نوامبر تا مارس باعث وزش باد و بارندگی شدید می کند. فعالیت های دریایی در این زمان محدود است و فعالیت اصلی در این زمان معمولاً نگهداری قایق ها و تجهیزات مربوط به ماهیگیری و پرواز بادبادک است.

ساحل غربی جزیره آرور تحت تأثیر بادهای موسوی جنوب غربی است که باد از تنگه های مالاکا در ماه های می تا سپتامبر می وزد. دوره های بین موسمی معمولاً با بارندگی شدید مشخص می شوند.

نبرد دریایی ۱۸۰۴ پولو پورا بین انگلیسی ها و فرانسوی ها در مجاورت جزیره در طول جنگ های ناپلئونی اتفاق افتاد.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


پاسخی ارسال کنید

*

*

سه × 4 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!