جزییات بخشنامه کار در خانه اعلام شد

توریست مالزی – فقط بخش های دولتی و صنایع تحت پوشش میتی (Miti) تحت تأثیر بخشنامه کار در خانه هستند. به گزارش استار، داتوک سری اسماعیل گفت: فقط افرادی...
توریست مالزی – فقط بخش های دولتی و صنایع تحت پوشش میتی (Miti) تحت تأثیر بخشنامه کار در خانه هستند.

به گزارش استار، داتوک سری اسماعیل گفت: فقط افرادی که در بخش دولتی و صنایع تحت پوشش وزارت تجارت و صنعت بین الملل (میتی) هستند، تحت تأثیر دستورالعمل کار در خانه در مناطق تحت دستور کنترل حرکت مشروط هستند. کارگران خدمات اساسی، امنیتی و همچنین بخش خصوصی تحت تأثیر این بخشنامه نیستند. کارگرانی که در تجارت خرده فروشی، رستوران ها، مواد غذایی و فروشگاه های راحتی و همچنین در بخش های مزارع و کشاورزی اشتغال دارند می توانند به صورت عادی کار کنند.

وی گفت: پرسنل پلیس و نیروهای مسلح، کارمندان شرکت های حمل و نقل عمومی، رانندگان تاکسی، و گراب و خدمات حمل و نقل کالا نیز تحت تأثیر این دستورالعمل نیستند.

دولت دستورالعمل کار در خانه را برای مجموع یک میلیون کارگر در صنعت و بخش های عمومی در سلانگور، صباح، کوالالامپور، پوتراجایا و لابوان صادر کرد. این دستور به منظور محدود کردن حرکت و تماس بین کارگران برای قطع زنجیره عفونت های کووید – ۱۹ است.

اسماعیل صبری گفت: مدیر کل بخش خدمات عمومی و میتی لیستی ازافراد تحت تأثیر بخشنامه کار در خانه تهیه کرده است. بخشنامه کار در خانه تا زمان MCO مشروط ، اجرا خواهد شد، که در صباح در ۲۶ اکتبر، در سلانگور، کوالالامپور و پوتراجایا در ۲۷ اکتبر و در لابوان در ۳۰ اکتبر به پایان می رسد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

15 − ده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!