جشنواره هنری و غذاهای سنتی ایرانی در کوالالامپور برگزار می‌شود

توریست مالزی – به مناسبت آغاز سال جدید و برگزاری جشن عید نوروز، رایزنی فرهنگی ایران در مالزی جشنواره هنر و غذاهای سنتی ایرانی را با مشارکت جامعه ایرانیان...
توریست مالزی – به مناسبت آغاز سال جدید و برگزاری جشن عید نوروز، رایزنی فرهنگی ایران در مالزی جشنواره هنر و غذاهای سنتی ایرانی را با مشارکت جامعه ایرانیان مقیم این کشور برگزار می‌کند.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، این جشنواره دهم فروردین ۱۳۹۸ در محل رایزنی فرهنگی ایران در مالزی برگزار خواهد شد.
بر اساس فراخوان اعلام‌شده از سوی رایزنی فرهنگی کشورمان، علاقمندان برای شرکت در این جشنواره در دو بخش هنرهای سنتی و غذاهای سنتی ایرانی، می‌توانند از تاریخ ۲۱ اسفند تا ۷ فروردین‌ماه از طریق ایمیل [email protected] با ارسال مشخصات خود شامل: نام و نام‌خانوادگی شرکت‌کننده، شماره تماس، آدرس پست الکترونیکی و اعلام نوع فعالیت هنری و غذایی، ثبت‌نام کنند.
در جشنواره غذاهای سنتی، با توجه به عدم امکان پخت غذا در محل جشنواره، شرکت‌کنندگان غذای مورد نظر خود را قبلاَ طبخ و غذای آماده شده را در نمایشگاه ارایه می‌کنند.
به هر شرکت‌کننده یک میز و دو عدد صندلی تعلق می‌گیرد و شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار هنری و همچنین در بخش غذا تعداد ۳۰ پرس از غذای طبخ‌شده خود را در جشنواره به بازدیدکنندگان عرضه کرده و به فروش برسانند.
از میان شرکت‌کنندگان در دو بخش هنری و غذاهای سنتی، به انتخاب داوران، برگزیدگانی انتخاب و جوایزی به آنان اهدا خواهد شد.
در جشنواره غذاهای سنتی داوران بر اساس سلامت غذا، سبک تزیین، طعم و مزه و اصالت بومی و محلی ایرانی غذا به برگزیدگان امتیاز داده و نفرات برتر را انتخاب خواهند کرد.

پاسخی ارسال کنید

*

*

19 − 10 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!