جمعه سیاه تا دوشنبه سایبری از امروز در مالزی

توریست مالزی – مارک های محبوب مانند Sephora ، Adidas ، Cotton On ، H&M و Harvey Norman تخفیف های بزرگی را در Black Friday 2019 ارائه داده اند....
توریست مالزی – مارک های محبوب مانند Sephora ، Adidas ، Cotton On ، H&M و Harvey Norman تخفیف های بزرگی را در Black Friday 2019 ارائه داده اند. شما می توانید با مراجعه به سایت های آنلاین برای تخفیف های شگفت انگیز تر مراجعه کنید و یا سری به مراکز خرید مالزی بزنید و از تخفیفات جمعه سیاه لذت ببرید. البته نباید انتظار داشته باشید که تخفیفات حمعه سیاه در مالزی مثل کشور آمریکا باشد.

آیا تا به حال تعجب نکرده اید که چرا دوشنبه سایبر بلافاصله بعد از جمعه سیاه اتفاق می افتد؟ این دوشنبه بعد از روز شکرگذاری است و شرکت ها از این فرصت استفاده می کنند که مردم بتوانند بجای جمعه سیاه به خرید آنلاین بپردازند. با این حال، همانطور که بسیاری از فروشگاه های آنلاین فروش جمعه سیاه را تجربه می کنند، این امر منجر به فروش طولانی در آخر هفته از جمعه سیاه تا دوشنبه سایبر شده است.

بهتر است در این روز محصولاتی مانند لوازم الکترونیکی و وسایل خانگی خریداری کنید زیرا می توانید بیش از ۵۰٪ از تخفیف لذت ببرید! موارد دیگری که باید در نظر بگیرید محصولات زیبایی، لباس و اسباب بازی است.

از آنجایی که اکنون می توانید خرید جمعه سیاه خود را به صورت آنلاین انجام دهید، دیگر نیازی به پیوستن به صف های طولانی و معطل شدن در ترافیک نیست.


پاسخی ارسال کنید

*

*

چهار × دو =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!