جنجالی‌ترین سلفی روزهای اخیر در مالزی

  گرفتن عکس سلفی در جریان مراسم فارغ‌التحصیلی در مالزی طی روزهای گذشته به خبری جنجالی تبدیل شده است. به گزارش توریست مالزی و به نقل از روزنامه مالای...
 

گرفتن عکس سلفی در جریان مراسم فارغ‌التحصیلی در مالزی طی روزهای گذشته به خبری جنجالی تبدیل شده است.

به گزارش توریست مالزی و به نقل از روزنامه مالای میل، یکی از دانشجویان دانشگاه تکنولوژی مارا (UiTM) که در مراسم فارغ‌التحصیلی خود شرکت کرده بود به هنگام دریافت مدرک فارغ التحصیلی بر روی سن اقدام به گرفتن یک عکس سلفی کرد.

این عکس سلفی که در نوع خود کم‌نظیر است خشم مسئولین دانشگاه را در پی داشت و همین امر باعث شد تا فارغ التحصیلی این دانشجو دو سال به تعویق بیافتد.

مسئولان دانشگاه تکنولوژی مارا گفته‌اند که این دانشجو با گرفتن این عکس سلفی به دانشگاه توهین کرده است.

تان سری پروفسور دکتر ساحول حمید ابوباکار، از مقامات بلندپایه دانشگاه تکنولوژی مارا  در واکنش به این سلفی گفته است که این دانشجو فردی بی ادب بوده و به آداب و سنن مالایی‌ها بی توجهی کرده است.

وی تصریح کرد: به دانشجویان پیش از حضور در مراسم فارغ‌التحصیلی توضیحاتی در خصوص باید‌ها و نباید‌ها داده شد و به آنها در خصوص گرفتن عکس سلفی بر روی سن نیز هشدار داده شد و این دانشجو باید به قوانین احترام می‌گذاشت.

این دانشجوی ۲۱ ساله که مدرک فارغ التحصیلی خود را در رشته عکاسی دریافت کرده بود از اقدام خود اظهار پشیمانی کرده و گفته است که نتوانسته هیجان خود را بر روی سن کنترل کند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

چهارده − سیزده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!