حباب گردشگری تیومان و گنتینگ هایلندز به حالت تعلیق درآمد

توریست مالزی – حباب گردشگری جزیره تیومان و گنتینگ هایلندز که قرار بود از اول اکتبر آغاز شود تا اطلاع ثانوی متوقف شده است. به گزارش استار، کامرالدین ابراهیم،...
توریست مالزی – حباب گردشگری جزیره تیومان و گنتینگ هایلندز که قرار بود از اول اکتبر آغاز شود تا اطلاع ثانوی متوقف شده است.

به گزارش استار، کامرالدین ابراهیم، مدیر کل گردشگری پاهنگ، گفت: این اقدام در پی بیانیه داتوک سری اسماعیل صبری یاکوب، نخست وزیر، مبنی بر بازگشایی استراحتگاه ها و مراکز گردشگری جزیره و سفرهای بین ایالتی تنها زمانی مجاز است که میزان واکسیناسیون جمعیت بزرگسال کشور به ۹۰ درصد است.

به دنبال این تصمیم، تنها ساکنان پاهنگ مجاز به سفر به مقاصد گردشگری در ایالت هستند در حالی که از روش های استاندارد عملیاتی (SOP) پیروی می کنند. برای گردشگران خارج از ایالت که قبلاً رزرو کرده اند، برای مشاوره با اپراتورهای گردشگری تماس بگیرند. یا سفر خود را به تعویق بیندازید.

کمارالدین در مورد اجرای SOP ها در جزیره تیومان گفت که از جمله SOP های اعمال شده این است که بازدیدکنندگان باید کاملاً واکسینه باشند و قبل از سوار شدن به کشتی نتایج آزمایش های مربوط به غربالگری کووید – ۱۹ خود را ارائه دهند. بازدیدکنندگان برای انجام آزمایش کووید -۱۹، می توانند این کیت را در اسکله یا مکان دیگری خریداری کنند، اما آزمایش باید در پایانه اسکله انجام شود. افرادی که آزمایش را در کلینیک انجام داده اند، باید قبل از اجازه به سوار شدن در کشتی، نتیجه آزمایش را برای تأیید ارائه دهند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

سیزده + ده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!