حداکثر فاصله زمان خطوط ریلی روی ۳ دقیقه تنظیم شده است

توریست مالزی – RapidKL اعلام کرد: فاصله زمانی خدمات ریلی در زمان اوج مصرف، شامل خطوط امپنگ و سری پتالینگ، در فواصل سه دقیقه‌ای برای توقف‌های مناطق تجاری و...
توریست مالزی – RapidKL اعلام کرد: فاصله زمانی خدمات ریلی در زمان اوج مصرف، شامل خطوط امپنگ و سری پتالینگ، در فواصل سه دقیقه‌ای برای توقف‌های مناطق تجاری و مرکزی تنظیم شده است.

به گزارش نیواستریت تایمز، RapidKL اعلام کرد: یک فاصله شش دقیقه ای برای توقف در مناطق تجاری غیر مرکزی در هر دو خط نیز خواهیم داشت. فاصله مسیر Kelana Jaya در ساعات اوج مصرف از ۵ بعد از ظهر تا ۷:۳۰ بعد از ظهر به پنج دقیقه به روز شده است. و برای خط مونوریل ۱۰ دقیقه و برای مسیر کجنگ ۶ دقیقه تنظیم شده است.

دیروز، مسافران در شبکه های اجتماعی از ازدحام در ایستگاه ها ابراز تاسف کردند. در توییتر، مسافران ادعا کردند که فاصله زمانی پنج دقیقه ای و خرابی پله برقی در ایجاد مشکل نقش داشته است. یکی از کاربران، گفت که فاصله رمانی کم قطار باعث ازدحام شده زیرا مسافران مجبور بودند در ایستگاه پاسار سنی در حالی که منتظر قطار بعدی بودند ازدحام کنند. «مردم در حال «تصادف» با دیگرانی هستند که منتظر سوار شدن به قطار هستند (پس از صعود از پله برقی به طبقه بالا). آیا می خواهید صبر کنید تا کسی صدمه ببیند؟

RapidKL از کاربران عذرخواهی کرد و گفت که به مقامات در مورد بهبود کنترل جمعیت در ایستگاه اطلاع داده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

پانزده − 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!