حرفهای عجیب یک مسافر زمان که ادعا می‌کند از سال ۲۷۱۴ آمده است

توریست مالزی – یک کاربر که خود را مسافر زمان از سال ۲۷۱۴ میلادی می‌داند در شبکه اجتماعی تیک تاک با اظهارنظرهای جنجالی خود حواشی زیادی را به وجود...
توریست مالزی – یک کاربر که خود را مسافر زمان از سال ۲۷۱۴ میلادی می‌داند در شبکه اجتماعی تیک تاک با اظهارنظرهای جنجالی خود حواشی زیادی را به وجود آورد. در ادامه ادعاهای این فرد را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

به گزارش گجت نیوز، طی سال‌های گذشته افراد زیادی با ادعای این که مسافر زمان هستند توانستند نگاه بسیاری از افراد را به خود جلب کنند. این افراد با اظهارنظرهای عجیب خود بعضا حواشی زیادی را نیز به همراه داشتند و برخی از آنها هم توانستند به شهرت زیادی دست پیدا کنند. در همین راستا کاربری در شبکه اجتماعی تیک تاک خود را یک مسافر زمان معرفی کرده و می‌گوید از سال ۲۷۱۴ میلادی به زمان حال آمده است. وی در حساب کاربری خود چند اتفاق مهم که در آینده نزدیک رخ خواهد داد را نیز پیش‌بینی کرده که در ادامه آنها را بررسی خواهیم کرد.

این کاربر که هویت واقعی آن مشخص نیست در شبکه اجتماعی تیک تاک با حساب کاربری [email protected] توانسته با اظهارنظرهای مختلفی نگاه بسیاری را به خود جلب کند؛ برای مثال این فرد که خود را مسافر زمان می‌داند پیش‌بینی کرده در ماه دسامبر سال ۲۰۲۱ سه نوجوان موفق خواهند شد با استفاده از تخم یک دایناسور تی رکس پورتالی را برای ورود به جهانی موازی باز کنند.

وی در ادامه پیش‌بینی‌های خود اعلام کرد محققان در ماه فوریه ۲۰۲۲ نیز در اقیانوس اطلس شهر افسانه‌ای آتلانتیس که سکونتگاه یک گونه جدید انسان-ماهی است را کشف خواهند کرد. همچنین وی ادعا می‌کند مردان سبز رنگ کوچکی از طریق باران شهاب سنگ از فضا به زمین خواهند آمد.

علاوه بر این فرد، یک کاربر دیگر نیز با ادعای این که از سال ۲۰۲۷ میلادی آمده چند ویدیو را در حساب کاربری خود منتشر کرد و خود را یک مسافر زمان و آخرین انسان روی زمین می‌داند. این کاربر با حساب [email protected] به معنای «تنها بازمانده» ویدیوها و پیش‌بینی‌های خود را منتشر می‌کند. وی در صفحه کاربری خود ویدیوهای عجیبی از خیابان‌های خالی در اسپانیا و یک راهرو مخفی در یک شهر متروکه را به اشتراک گذاشته که بازخورد زیادی داشته است. این کاربر مدعی است توانسته از یک انقراض گسترده که در آینده نزدیک رخ خواهد داد نجات پیدا کند.

گفتنی است فعالان این حوزه تمام این ادعاها را بی‌اساس دانستند و اعلام کردند چنین مطالبی با هدف جلب توجه منتشر می‌شوند.


پاسخی ارسال کنید

*

*

4 − 1 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!