حسینی گوی سبقت را از مجیدی ربود و اسطوره ایران در لیگ قهرمانان آسیا شد

توریست مالزی – سیدجلال حسینی با کسب بیشترین آرا در نظرسنجی انتخاب اسطوره ایران در لیگ قهرمانان آسیا، این عنوان را از آنِ خود کرد. به گزارش انتخاب، کنفدراسیون...
توریست مالزی – سیدجلال حسینی با کسب بیشترین آرا در نظرسنجی انتخاب اسطوره ایران در لیگ قهرمانان آسیا، این عنوان را از آنِ خود کرد.

به گزارش انتخاب، کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) به طور رسمی، پایان ر‌أی‌گیری نظرسنجی اسطوره ایران در تاریخ مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را اعلام کرد که براین اساس، سیدجلال حسینی با کسب ۵۰ درصد آرا از ۸ میلیون و ۶۴ هزار و ۵۳۷ رأی به ثبت رسیده و کسب بیشترین رأی، این عنوان را به خود اختصاص داد.

فرهاد مجیدی، مهاجم پیشین و سرمربی فعلی استقلال در این رأی‌گیری، ۴۹ درصد آرا را به دست آورد که این برای کسب عنوان اسطوره ایران در لیگ قهرمانان آسیا کافی نبود. این در حالی است که مهلت شرکت در نظرسنجی مذکور، جایگاه حسینی و مجیدی به‌عنوان نفر نخست، چند بار جابه‌جا شده بود.

شبکه فرانسوی مسی را با بدل ایرانی اش اشتباه گرفت
شبکه ی فرانسوی M6 مهاجم تیم بارسلونای اسپانیا لئونل مسی را با بدل ایرانی اش رضا پرستش اشتباه گرفت.

به گزارش اسپوتنیک، در برنامه ای که به ستاره های ورزش و پول هایی را که این ستارگان برای کمک به مقابله با ویروس کرونا اهدا کرده اند اختصاص داشت ، در کنار تصویر بازیکن تنیس معروف راجر فدرر، از عکس بدل مسی به جای اصلش استفاده شد.

در این برنامه شرح داده شد که مهاجم آرژانتینی به بیمارستانی در بارسلون و مرکز پزشکی در آرژانتین یک میلیون یورو کمک کرده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

17 − سه =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!