حضور پلیس در عروسی بریتنی اسپیرز و سام اصغری

توریست مالزی – پلیس به مراسم ازدواج بریتنی اسپیرز و نامزد ایرانی-آمریکایی‌اش سام اصغری فراخوانده شد. به گزارش یورونیوز به نقل از وب‌سایت تی‌ام‌زد که اخبار ستاره‌های موسیقی و...
توریست مالزی – پلیس به مراسم ازدواج بریتنی اسپیرز و نامزد ایرانی-آمریکایی‌اش سام اصغری فراخوانده شد.

به گزارش یورونیوز به نقل از وب‌سایت تی‌ام‌زد که اخبار ستاره‌های موسیقی و سینما را گزارش می‌کند، در حالی که مراسم ازدواج بریتنی اسپیرز و نامزد ایرانی‌اش سام اصغری در حال برگزاری بود، پلیس محلی به دلیل ورود همسر پیشین خانم اسپیرز به خانه او ناچار شد دخالت کند.

جیسون الکساندر همسر پیشین او به محل مراسم آمده و به نیروهای انتظامات مراسم گفته بود که خود بریتنی او را دعوت کرده است. او به انتظامات مراسم گفته بود بریتنی اولین و تنها همسر اوست و وارد محل زندگی بریتنی اسپیرز شده است. بر اساس این گزارش جیسون الکساندر موفق شد در حالی که با تلفنش مشغول پخش زنده حضورش بود با عبور از نیروهای انتظامات وارد خانه بریتنی شود. او با این اقدام قرار منع دادگاه را زیر پا گذاشته است.

نیروی پلیس شهر ونچورا در جنوب کالیفرنیا پس از آن به محل رسید که آقای الکساندر به صورت غیرقانونی وارد خانه خانم بریتنی شده بود. بریتنی و جیسون در سال ۲۰۰۴ در لاس‌وگاس با در تصمیمی آنی با هم ازدواج کردند. این ازدواج چندان طول نکشید و این دو نفر ۵۵ ساعت بعد به این ازدواج پایان دادند. مراسم ازدواج بریتنی اسپیرز و سام اصغری بعد از ظهر پنج‌شنبه به وقت کالیفرنیا برگزار شد.

بریتنی اسپیرز در ماه سپتامبر تصویری از خودش و سام اصغری منتشر کرد در حالی که حلقه نامزدی به دست داشت. این ستاره موسیقی پاپ و سام اصغری که یک مربی ورزش است در سال ۲۰۱۶ در جریان ضبط یکی از موزیک ویدئوهای بریتنی اسپیری با هم آشنا شدند. این دو نفر در پنج سال گذشته با هم در رابطه بوده اند ولی خانم اسپیرز گفته بود دادگاه پدرش را قیم او کرده بود، و به این دلیل در این سال‌ها نمی توانسته با آقای اصغری ازدواج کند. پدر بریتنی اسپیرز از سال ۲۰۰۸ قیم قانونی او بوده است. این سومین ازدواج این ستاره موسیقی است.

بریتنی اسپیرز در سال‌های فعالیت حرفه‌ای خود جوایز متعددی از جمله جایزه معتبر گرمی را به دست آورده است. برخی از آلبوم‌ها و آهنگ‌های او رکوردهای جهانی گینس را شکسته‌اند. او رکورد پرفروش‌ترین خواننده نوجوان را هم در فهرست رکوردهای گینس دارد.

دادگاه به خاطر نگرانی از وضعیت سلامت روانی خانم اسپیرز برای او قیم انتخاب کرده بود.

پاسخی ارسال کنید

*

*

ده − 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!