حمایت بانک اسلامی مالزی از نظام سلامت این کشور

توریست مالزی – بانک اسلامی در مالزی تأمین مالی بخشی از هزینه‌های نظام سلامت این کشور را برعهده می‌گیرد. به گزارش ایکنا به نقل از The Malaysian Reserve، بانک...
توریست مالزی – بانک اسلامی در مالزی تأمین مالی بخشی از هزینه‌های نظام سلامت این کشور را برعهده می‌گیرد.

به گزارش ایکنا به نقل از The Malaysian Reserve، بانک اسلام مالزی (BANK Islam Malaysia Bhd) از طریق همکاری با انجمن‌های بهداشت و درمان مالزی در سال آینده یک میلیارد رینگیت (در حدود ۲۴۰ میلیون دلار) تأمین مالی برای متخصصان مراقبت‌های بهداشتی این کشور در نظر می‌گیرد. این بانک در تلاش برای ارائه راه حل‌های بانکی برای تأمین نیازهای اعضای انجمن‌ها، با شش انجمن تخصصی مراقبت‌های بهداشتی تفاهم نامه امضا کرد.

محد معظم محمد، مدیر عامل بانک اسلام مالزی پس از امضای این تفاهم‌نامه گفت: در این انجمن‌ها حدود ۱۸۰۰۰ عضو وجود دارد. هدف ما تأمین اعتبار حدود ۱۲۰۰۰ متخصص مراقبت‌های بهداشتی و کارآفرینان این حوزه است. انجمن‎هایی که با این بانک همکاری می‌کنند شامل انجمن پزشکی مالزی، سازمان خیریه پزشکی ابن سینا مالزی، انجمن دارویی مالزی، انجمن بینایی سنجی مالزی، انجمن پزشکان خصوصی دندانپزشکی مالزی و انجمن دامپزشکی مالزی هستند.

در سال‌های اخیر بخش بانکداری و نظام مالی اسلامی مالزی رشد سریعی داشته و این کشور را تبدیل به یکی از کشورهای پیشرو در ارائه خدمات مالی براساس قوانین اسلامی کرده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

4 + 11 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!