حمله مسلحانه به مردم در بازار ایذه

توریست مالزی – در حالی که امروز شهرستان ایذه نیز همانند دیگر شهرهای ایران محل اعتراضات و تجمعات مردمی بود، خبرگزاری‌های دولتی از وقوع یک “حمله تروریستی” در این...
توریست مالزی – در حالی که امروز شهرستان ایذه نیز همانند دیگر شهرهای ایران محل اعتراضات و تجمعات مردمی بود، خبرگزاری‌های دولتی از وقوع یک “حمله تروریستی” در این شهر خبر دادند.

به گزارش دویجه وله، خبرگزاری تسنیم وابسته به سپاه پاسداران نوشته سرنشینان دو موتور سیکلت که مسلح بوده‌اند رأس ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه امروز چهارشنبه ۲۵ آبان حوالی بازار ایذه مردم را به رگبار بستند. بر اساس این گزارش در اثر این تیراندازی تاکنون پنج نفر کشته و ۱۰ نفر زخمی شده‌اند.

این در حالی است که در شبکه‌های اجتماعی از اعتراضات مردم و تیراندازی نیروهای امنیتی خبر داده شده است. همچنین از فردی به نام “اشکان رشیدی” نام برده شده که در اعتراضات دیشب تیر خورده و ماموران هنگام انتقالش به بیمارستان او را ربوده‌اند و خبری از او در دست نیست.

امروز نیز در شبکه‌ها نوشته شده بود که “به داد ایذه برسید”. همچنین خبری از حمله به حوزه علمیه این شهر در شب گذشته نیز منتشر شده بود. انتشار خبر حمله مسلحانه به مردم در بازار پس از این اخبار، نگرانی درباره دست داشتن حکومت در این حمله را افزایش داده است.

در جریان حمله به شاهچراغ شیراز نیز در حالی که حکومت آن را به داعش نسبت داد، با بررسی دقیق خبر و فیلم‌ها و ویدیوها تقریبا مشخص شد که این حمله نمی‌توانسته از سوی داعش باشد.

به دلیل سابقه چنین خبرهایی (حمله به حرم امام رضا در مشهد و آتش سوزی در سینما رکس آبادان) که بعدها مشخص شد از طرف نیروهای “خودسر” امنیتی صورت گرفته، خبر حمله به ایذه نیز با شک و تردید زیادی همراه است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

18 + هجده =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!