خشم از ویدیوی کتک زدن یک زن

توریست مالزی – ویدئویی از لگد زدن و ضرب و شتم یک زن با دمپایی توسط مردی در فضای مجازی منتشر شده و بسیاری از پلیس خواسته اند وارد...
توریست مالزی – ویدئویی از لگد زدن و ضرب و شتم یک زن با دمپایی توسط مردی در فضای مجازی منتشر شده و بسیاری از پلیس خواسته اند وارد عمل شود.

به گزارش استار، در فیلم ضبط شده، این زن که صدای گریه او از شدت درد شنیده می شود، توسط یک مرد به صورت و شکمش لگد زده می شود و مرد یکی از دمپایی هایش را برمی دارد و با آن زن را کتک می زند. این ویدئو که به طور گسترده در شبکه های اجتماعی منتشر شده است، توسط کارگردان مایکل آنگ در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد.

وی نوشته: «لطفاً او و شخصی که دوربین را در دست دارد، دستگیر کنید. گناه زن هر چه باشد، چطور توانستی دختر مرد دیگری را کتک بزنی؟

به غیر از Ang، کارآفرین Neelofa نیز این ویدئو را در توییتر به اشتراک گذاشت. وی گفت: ‘هر کسی که اطلاعاتی در مورد این حادثه دارد لطفا به ما اطلاع دهد.’ توییت او ۶۰۰۰ بار بازنشر شد.

بسیاری دیگر نیز مرد حاضر در ویدئو را به دلیل اقدام خشونت آمیزش مورد انتقاد قرار دادند و از مقامات خواستند فورا او را دستگیر کنند.

این در مالزی است؟ اگر بله، پلیس لطفا او را دستگیر کند.

من نمی توانم مردی را که دستش را روی زنی بلند کند تحمل کنم. آن هم با لباس مدرسه.

او را بگیر. چطور توانست بچه یکی را کتک بزند؟ اگه بمیره چی؟

چند نفر نوشتند: ‘او برای دست بلند کردن روی یک زن ترسو است.’

پاسخی ارسال کنید

*

*

چهارده − نه =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!