خشم کاربران به خاطر فیلم «بوسه» در آمبولانس

توریست مالزی – زنی که گمان می‌رود دستیار مراقبت‌های بهداشتی باشد، پس از ضبط فیلم خود در آمبولانس با یک بیمار، توسط کاربران شبکه های اچتماعی به دلیل رفتار...
توریست مالزی – زنی که گمان می‌رود دستیار مراقبت‌های بهداشتی باشد، پس از ضبط فیلم خود در آمبولانس با یک بیمار، توسط کاربران شبکه های اچتماعی به دلیل رفتار غیرحرفه‌ای‌اش مورد انتقاد قرار گرفته است.

به گزارش نیواستریت تایمز، در ویدئویی که در فیس بوک آپلود شده، این زن در حالی که لبخند می زند، نمای بیرونی آمبولانس را با خودروهایی که از آن سبقت می گیرند، ضبط می کند. در همین حال، ویدئویی جداگانه نشان می‌دهد که زن همچنان به ثبت وضعیت داخل آمبولانس با یک بیمار مسن روی تخت ادامه می‌دهد. او همچنین در ویدیو در حال بوسه و بیرون آوردن زبانش دیده می شود.

این دو ویدیو نگرانی‌هایی را در بین کاربران اینترنتی در رابطه با برداشت منفی از پرستاران یا دستیاران پزشک ایجاد کرده است. کاربران اینترنت همچنین تاکید کرده اند که فرد درگیر یک دستیار مراقبت های بهداشتی (Pembantu Perawatan Kesihatan یا PPK) است.

کاربری گفت: ‘معلوم است که او یک پرستار نیست، بلکه یک PPK است. متهم نکنید که این ویدئو کار یک پرستار است. کاربر دیگری می گوید: یک لباس رنگی به PPK بدهید. اگر نه، پرستاران کسانی هستند که نفرت را دریافت می‌کنند.

کاربر دیگری می گوید: زمان کار صرفاً فقط برای کار است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

18 − شش =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!