خطوط هوایی مالزی در آستانه تعطیلی

توریست مالزی – خطوط هوایی مالزی اعلام کرد که در صورت عدم حمایت اجاره دهندگان هواپیما از آخرین طرح تغییر ساختاری این شرکت، مجبور به تعطیلی خواهد شد. به...
توریست مالزی – خطوط هوایی مالزی اعلام کرد که در صورت عدم حمایت اجاره دهندگان هواپیما از آخرین طرح تغییر ساختاری این شرکت، مجبور به تعطیلی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، مدیر عامل شرکت مادر خطوط هوایی مالزی اعلام کرد که در صورت عدم حمایت اجاره دهندگان هواپیما از آخرین طرح تغییر ساختاری این شرکت، مجبور به تعطیلی خواهد شد.

ایزام اسماعیل، مدیر اجرایی گروه حمل و نقل هوایی مالزی اعلام کرد که در صورت تصمیم اجاره دهندگان مبنی بر عدم حمایت از طرح تغییر ساختاری، این گروه “چاره ای جز تعطیل کردن” نخواهد داشت. طلبکارانی وجود دارند که همین حالا توافق کرده اند اما عده دیگری نیز هنوز مقاومت می کنند و گروه دیگر هنوز مردد هستند. “من باید کسانی را که مردد هستند با آنهایی که توافق کرده اند همسو کنم. من می دانم که مقدار قابل توجهی از طلبکاران توافق کرده اند.

ایزام در ادامه تأکید کرد که این طرح قرار است ترازنامه این شرکت هواپیمایی را طی ۵ سال بازسازی کرده و با فرض بازگشت تقاضا در بازارهای داخلی و جنوب شرقی آسیا تا سه ماهه دوم و سوم سال ۲۰۲۲ به سطح سال ۲۰۱۹، در سال ۲۰۲۳ به نقطه تعادل سود و هزینه برسد.

این در حالی است که به گفته منابع آگاه، اجاره دهندگانی که ادعا می کنند مالک ۷۰ درصد هواپیماهای اجاره شده به این گروه هواپیمایی هستند، این طرح را “نامناسب و دارای نقص مهلک” خوانده و متعهد شده اند که آن را به چالش بکشند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

سه × 2 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!