خیری وعده افزایش سطح واکسیناسیون در سلانگور را داد

توریست مالزی – به گفته خیری جمال الدین، ​​واکسن کووید – ۱۹ در سلانگور افزایش می یابد زیرا دولت به دنبال تسریع در برنامه واکسیناسیون در این ایالت است....
توریست مالزی – به گفته خیری جمال الدین، ​​واکسن کووید – ۱۹ در سلانگور افزایش می یابد زیرا دولت به دنبال تسریع در برنامه واکسیناسیون در این ایالت است.

به گزارش استار، وزیر هماهنگ کننده برنامه ملی ایمن سازی کووید – ۱۹ گفت: در حال حاضر، ۱۷ درصد از واکسن های کشور به سلانگور ارسال می شود. ‘CITF (گروه ویژه ایمن سازی کووید – ۱۹) تصمیماتی برای افزایش تهیه واکسن برای سلانگور اتخاذ کرده است.

وزیر اظهار داشت، چندین مرکز واکسیناسیون (PPV) در سلانگور افتتاح شده اند، از جمله در مرکز همایش های Setia Alam و UiTM Puncak Alam و به زودی تعداد بیشتری PPV افتتاح خواهد شد تا بتوانیم سلانگور را در راستای تلاش برای تمرکز بر وضعیت کووید در دره کلانگ. اولویت بندی کنیم، و در تلاش هستیم تا میزان واکسن را در سلانگور تا ۲۵٪ از کل کشور افزایش دهیم و احتمالاً در صورت دریافت تجهیزات اضافی در آینده، این مقدار بیشترمی شود.

وی گفت: اطلاعات افرادی که برای برنامه های واکسیناسیون در سلانگور و کوالالامپور ثبت نام کرده اند، مخلوط شده است. چون برخی از افرادی که کوالالامپور زندگی می کنند آدرس سلانگور را داده اند و برعکس که این باعث اختلال شده است.

پاسخی ارسال کنید

*

*

بیست + 3 =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!