دارندگان گذرنامه expired social visit passes می توانندبرای تمدید اقدام نمایند

توریست مالزی – افراد خارجی که expired social visit passes آنها در طول دوره کنترل حرکت (MCO) تمام شده است می توانند به دفاتر مهاجرت مراجعه کنند تا پاس...
توریست مالزی – افراد خارجی که expired social visit passes آنها در طول دوره کنترل حرکت (MCO) تمام شده است می توانند به دفاتر مهاجرت مراجعه کنند تا پاس های خود را تمدید کنند.

به گزارش استار مالزی، اسماعیل صبری گفت که برای خارجی هایی که expired social visit passes آنها در طی MCO بهبودی به پایان می رسد، می توانند مستقیم به فرودگاه بروند تا به کشورهای مربوطه برگردند. این کار باید ظرف ۱۴ روز پس از پایان MCO بهبودی انجام شود. MCO بهبودی از ۱۰ ژوئن تا ۳۱ آگوست اجرا می شود.

هفته گذشته، اسماعیل صبری گفته بود اتباع خارجی با ویزای منقضی شده هیچ بهانه ای برای تمدید نکردن در طول MCO بهبودی نخواهند داشت، زیرا دفاتر مهاجرت اکنون باز است. اگر خارجی ها می خواهند مدت طولانی تری بمانند، باید ویزا خود را تمدید کنند.

داتوک خیرول زیمی، مدیرکل دپارتمان مهاجرت نیز گفت: افرادی که تمایل دارند ویزای درازمدت اجتماعی یا ویزای همسر را اخذ کنند، باید بطور آنلاین درخواست کنند. این ویزا توسط دپارتمان افراد خارجی برای کسانی صادر می شود که می خواهند برای مدتی بیش از ۶ ماه در مالزی بمانند.

پاسخی ارسال کنید

*

*

5 × چهار =

آخرین اخبار

زیر آسمان کوالالامپور

^
error: Content is protected !!